הורוסקופ יומי 25.11.2020 – יום רביעי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

 

גדי

השמירה על איפוק וקור- רוח מאוד חיוניים היום, בעיקר כשדברים פתאומיים מפרים את שלוותכם ודורשים התייחסות דחופה. אמנם, התגברות האנרגיה הרגשית יקשה עליכם לשמור על שלוותכם, אך זה יעניק לכם יכולת אינטואיטיבית מצוינת, שבעזרתה תוכלו לראות דברים שנסתרים מהעין ואולי גם לזכות בתובנות חשובות.

 

דלי

אתם תהיו הרבה יותר אנרגטיים ביומיים הקרובים והחשיבה שלכם תהפוך למהירה וליצירתית יותר ואם תפגינו ערנות,  אתם עשויים לזהות הזדמנויות מיוחדות, או לעלות רעיונות מבריקים. זה בהחלט יכול להיות גם יום מוצלח ללמידה, למציאת מידע וגם לפגישה או לשיחה חשובה בענייני עבודה. מומלץ שתפגינו בערבים הקרובים יותר ספונטניות והעזה וצאו לבילוי לא שגרתי.

דגים

הירח שמשייט בבית הכספים שלכם, מעודד היום התעסקות בנושאים חומריים, וזה בהחלט עשוי להיות יום מאוד מוצלח לעסקים, להתייעצות בנושאים פיננסיים או לפגישה חשובה בענייני עבודה. כדאי לנצל את האווירה הנעימה בשעות הערב כדי לשוחח עם בני הזוג ולקבל החלטות משותפות בקשר לסדרי העדיפות להוצאת הכספים. עם זאת, היזהרו שהתלהבותכם לא תסחף אתכם לבזבוזים וללקיחת סיכונים מיותרים בתחום ההשקעות.

 

טלה

הירח שבמזלכם ממשיך למלא אתכם באנרגיה מחזקת. נצלו זאת כדי להמשיך לקדם את המטלות החשובות שלכם. זה גם יום מוצלח למהלך עסקי או מקצועי יצירתי או להתחלה חדשה. כמו כן הקרבה שתיווצר בין הירח למרס שליטכם האסטרולוגי בגזרת מזלכם מעודד עודף מרץ ונקודת רתיחה נמוכה, לכן יהיה לכם קל יותר ליזום ולהפגין העזה, אך אולי תתקשו לשלוט ברוחכם ואתם עלולים להתפרץ על מישהו. לכן, נראה שיהיה לכם קל יותר אולי לעסוק בנושאים, שבהם אין צורך בשיתוף פעולה עם אחרים.

שור

הירידה ברמת אנרגיה, מעודדת שיבושים, פיזור נפש, קושי בקבלת החלטות או שתגלו שדברים מסוימים מתמוססים, מתעכבים או סתם מאכזבים. מומלץ, שתחסכו בימים הקרובים באנרגיה, תתרכזו בעיקר, תרבו במנוחה ותשהו בסביבה רגועה ומעודדת. ייתכן שתחושת הבדידות שלכם נובעת כרגע מבחירה אישית, אך אל תמהרו לסרב להצעה מחברים טובים שמוכנים לארח לכם חברה ולעודד אתכם.

 

 תאומים

יום די אנרגטי שבו אתם במיטבכם ולכן הוא מצוין לקידום עצמכם ורעיונותיכם, ליצירת קשרים, להשגת מידע ולקבלת תשומת לב רבה מהסובבים וזהו גם יום מצוין לצאת לדרך חדשה ועצמאית. קל לכם יותר להשפיע היום על הסובב ואם תפגינו יותר יצירתיות תוכלו לשווק את עצמם ורעיונות בהצלחה רבה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1