הורוסקופ יומי 25.09.2020 – יום שישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

 

גדי

נראה שמצפה לכם סופשבוע נעים, מהנה ואנרגטי וכדאי שתהיו זריזים ותסיימו מוקדם ככל האפשר את ההכנות לסוף השבוע כדי שתתפנו  לנצל את שיוט הירח במזלכם, לפעילויות מהנות ומגוונות. מיקום הירח מעניק לכם היום מרץ וחיוניות בלתי רגילים ובשילוב מיקום השמש בגזרה החברתית ואילולא הסגר שנכפה עלינו נראה שיום השישי הזה יכול היה להתאים לבילוי חברתי סוער, ספונטאני ולא שגרתי.

 

דלי

הרגישות שלכם הגבוהה יחסית בתחילת סוף השבוע יכולה להגביר את הנטייה שלכם להיפגע בקלות, או לתחושת חוסר אנרגיה או אולי תושפעו מדי מהאווירה סביבכם. שיוט הירח בבית כוחות הנפש והפעילות מאחורי הקלעים, יכול לגרום לכם להתעייף מהר, לבלבול, או לעורר בכם ריחוק מסוים מהמתרחש סביבכם. על כן עדיף שתנצלו את יום השישי לפעילויות קלילות שלא דורשות הרבה אנרגיה ולא נורא אם תעדיפו לבלות היום בביתכם.  וכדאי שתדעו שמחר המצב כבר ישתפר.

דגים

עוד יום אנרגטי שבו קצב הדברים מהיר, שמלווה אולי בחוסר רציפות ואולי אף יצוצו אירועים לא צפויים. למעשה זה יום שישי מאוד כייפי וחברותי, שבו הקסם שלכם גובר ואתם צפויים לקבל חשיפה רבה, לכן רצוי גם שתקדישו יותר תשומת לב להופעתכם. לפנויים בניכם יש יותר סיכוי להיכרות מעניינת בהפתעה.

 

טלה

קרוב לוודאי שמחשבות ורעיונות בנוגע לעתידכם הקרייריסטי והצורך לעשות איזה שינויי בחייכם, יעסיקו אתכם, ולמרות שזהו יום שישי, זהו בהחלט יום מצוין כדי לשוחח, להתייעץ ולהחליף דעות עם חברים וקרובי משפחה וללבן את הדברים. עם זאת היזהרו שמיקום הירח לא יהפוך אתכם לשיפוטיים ולא נעימים, עדיף שתפרקו את האנרגיה הזו בעיסוקים מועילים, כמו לתקן משהו בבית או כדי לעזור למישהו מבני המשפחה.

שור

מצב הרוח והאנרגיה שלכם במיטבם היום וכדאי שתנצלו את שיוט הירח בבית ההרפתקאות והרחבת האופקים לפעילות מעניינת ולא שגרתית. זה גם יום מצוין לפעילות מנטלית שתגרה את הצד החושב שבכם ושיחות מעניינות עשויות להזרים לכם מידע חדש, שעשוי לעורר בכם רעיונות שאולי יובילו את חייכם למקום שונה וטוב יותר.

 

 תאומים

יהיה קל לרגש ולפתות היום ולא רק במילים, אלא גם בשכיות חמדה ובכל מיני מציאות ומבצעים. לכן אם אתם חסים על חשבון הבנק שלכם, עדיף שלא תסתובבו במקומות שכאלה ואף רצוי שתצאו לקניות עם רשימה ממוקדת ומסוננת היטב. עם זאת במידה שתתחברו נכון, לזרימה הטבעית של הדברים, צפויה לכם בסוף השבוע הפתעה נעימה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1