הורוסקופ יומי 26.09.2020 – יום שבת – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

 

גדי

אומרים שכסף מסובב את העולם, ואילולא יום הכיפורים שיחול ביומיים הקרובים הוא עשוי היה לסובב גם לכם את הראש. אכן מעבר הירח לבית הכספים יגרום לעניינים מעשיים וכספיים להעסיק אתכם יותר מהרגיל ביומיים וחצי הקרובים אבל זכרו שכסף זה לא הכול בחיים.

 

דלי

זו שבת אנרגטית מהרגיל בזכות מעבר הירח למזלכם שמשתלב מצוין עם  וונוס, כוכב האהבה שבבית הזוגיות שממול. כול אלה משדרגים את השבת הזו שאם רק תרצו יכולה להיות שונה ולכאורה שתתנו לאנרגיות האלה מוצא בפעילות מעניינת ולא שגרתית. אבל למרבית הצער הסגר שנגזר עלינו, יהיה לכם לא פשוט לממש זאת.

דגים

בעקבות מעבר הירח למזל דלי אתם תחושו היום ירידה אנרגטית שעשויה להשפיע עליכם הן מבחינה פיזית והן מהבחינה נפשית. לכן עדיף שלא תתכננו לעצמכם פעילויות ממושכות ומעייפות מדי ויתכן שחלק מכם יצטרך לקחת במהלך היומיים וחצי הקרובים פסקי זמן מפעם לפעם למנוחה.

 

טלה

אתם תהפכו היום לאנרגטיים וידידותיים יותר בעקבות מעבר הירח לבית החברים ולכן דרושה לכם פעילות מעוררת ושונה וגם צורך לקבל יותר אהדה ותשומת לב מהסובבים. השבת הזו בהחלט יכלה להתאים לאירועים חברתיים, אבל בשל מגבלות הסגר שנחת עלינו, תאלצו למצוא דרכים יצירתיות יותר כדי לבלות.

שור

למעשה מעבר הירח לבית הקריירה והתדמית מתאים יותר ליום רגיל של עבודה ולא לשבת מנוחה. מיקום הירח אמנם ימלא אתכם באנרגיה מאוד מעשית, שמגיעה עם נוקשות, נחישות וצורך בלקחת אחריות על התנהלות הדברים. אולם עדיף שתפגינו היום יותר איפוק והגיון, ובעיקר תתגמשו, תוותרו, תסלחו ולא תשפטו או תהיו ביקורתיים מדי, אחרת אתם עלולים לחמם את האווירה סביבכם עד כדי שהעניין יצא משליטה.

 

 תאומים

אתם נוטים להיות קלילים וספונטניים יותר היום, בזכות מעבר הירח לבית הרחבת האופקים, מה  שידרוש מציאת פעילות מעניינת ולא שגרתית. למעשה, אילולא הסגר הייתם יכולים ליהנות השבת מנסיעות ומפעילויות בטבע, ממפגשים ושיחות עם אנשים שטרם הכרתם, מבילוי בים, ואולי הייתם מוזמנים למסיבה. חבל.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1