הורוסקופ יומי 27.09.2020 – יום ראשון – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום ראשון!

 

גדי

מעבר מרקורי לבית החברים, החלומות והתכניות שלכם לעתיד, יעודד אתכם בתקופה הקרובה לחשיבה רעיונית, מהירה ומקורית יותר ויגביר גם את הצורך להיחשף ולחשוף את דעותיכם ברבים. תקופה זו מוצלחת לפעילות חברתית וככל שתרבו להשתתף במפגשים חברתיים ובכנסים מקצועיים, כך תצרו לעצמכם יותר קשרים, תפתחו לטכנולוגיות ולרעיונות חדשניים ואולי אף תעלו על המסלול המהיר להצלחה או לפרסום.

 

דלי

מעברו של מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת, למזל עקרב ולבית הקריירה והתדמית הציבורית שלכם, ישפיע על חשיבתכם, שתהפוך בתקופה הקרובה לאסטרטגית, מעשית וממוקדת יותר ואתכם לשקולים יותר, מה שיסייע לכם רבות בקידום מטרותיכם הקרייריסטיות. זה בהחלט הזמן להפגין גם את יכולת הניהול שלכם, אך עשו זאת בלי להתלהם או להתחכך עם הסובבים ובעיקר בבעלי התפקידים הבכירים בעבודה.

דגים

בעקבות מעברו של מרקורי, כוכב התקשורת והחשיבה למזל עקרב ולבית הרחבת האופקים, הלימודים ונסיעות לחו"ל, אתם תהפכו סקרניים ותקשורתיים יותר בזמן הקרוב וקצב ההתרחשויות והאירועים עשוי להפוך מהיר יותר. בתקופה זו תתחזק היכולת האינטלקטואלית שלכם ויהיה לכם קל לראות את הדברים מזווית אחרת, ובצורה רחבה יותר. אתם תהפכו צמאים לידע, אולי אפילו רוחני. תקופה זו מוצלחת לנסיעות, לטיולים וליציאה לחו"ל. אולם היזהרו לא להפגין יותר מדי עקשנות, התנשאות, יוהרה או אגוצנטריות בהשקפת עולמכם.

 

טלה

מעבר מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת לבית התשוקות וההשקעות, עשוי להפוך אתכם בתקופה הקרובה חשדניים ועקשניים יותר או שיהיה לכם קשה לקבל דברים רבים כפשוטם ותחושו צורך להעמיק ולחקור. נושאים פיננסים עשויים לעלות בתקופה זו על הפרק ויתכן שתגלו שהצרכים, והרצונות שלכם מתנגשים כעת במגבלות תקציביות. אולם חשיבה נכונה ויצירתית תניב רווחים, או לפחות תעזור לכם לאזן את התקציב.

שור

מעבר מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת למזל עקרב יגבר בתקופה הקרובה את הצורך לשמור על איזון בכל החלטה ואולי אפילו יעודד ניסיון לרצות את כל הצדדים. בתקופה זאת אתם יותר פופולריים ומושכים תשומת לב ציבורית. אל תנסו להסתתר או להסתיר דברים ובעיקר את רגשותיכם, כיוון שבסופו של דבר זה ייחשף ואולי אף יביך אתכם.

 

 תאומים

מעבר מרקורי שליטכם האסטרולוגי לעקרב יהפוך בתקופה הקרובה את חשיבתכם למעשית מובנית, זהירה, שיטתית ומסודרת יותר. אולם ייתכן לפעמים קושי להפריד בין העיקר לטפל. כלומר, ייתכן שבתקופה זו יהיה לכם קל יותר לנתח נתונים שונים, אך עם זאת אתם עשויים להסתבך בפרטים הקטנים. ייתכן אף שמיקומו החדש של מרקורי יגביר בתקופה זו את המודעות לנושא הבריאות, לכן תגלו פתאום יותר התעניינות בענייני תזונה, או שיפור הכושר הגופני.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1