הורוסקופ יומי 19.09.2020 – יום שבת – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

 

גדי

נראה שדווקא אתם נמצאים במרכז העניינים בסוף השבוע של החג הזה, גדיים. גם הירח וגם מרקורי כוכב התקשורת שוהים במזל מאזניים ואתם הם אלה כעת כשהכל סובב סביבם בסביבתכם הקרובה. זמן מצוין לפתוח את הבית ולארח קרובים ואנשים שגרים קרוב, להכניס אווירה שמחה הביתה, ולפתוח את הלב. בראשון – זה הזמן לחדש קשרים עם חברים וידידים, ולעבות את המעגל החברתי שלכם אחרי שבועיים שלושה לא קלים, ולפני שמרס יצור שוב זווית פעולה מכבידה עם סטורן שליט המזל שלכם. חדשו קשרים, וכמה שיותר.

 

דלי

סוף השבוע הזה מביא עימו פתיחות רבה ורצון לנסוע למרחקים – וזה בדיוק גם מה שהייתי כותב לכם אלמלא הסגר המעצבן הזה, שמכריח את כולנו להמציא את עצמנו מחדש במרחב שמתאים לבניית בית מגורים בקושי. זמן מצוין לשיחות ארוכות במיוחד על מהות החיים, ולצפייה בכל מה שהקלטתם השבוע, כך שסף השבוע הזה ינוע בין חברים וידידים לבין בינג' ארוך אחד גדול. בראשון – הגיע הזמן להיות ראש גדול. יום מצוין לחשיבה על יזמות חדשות, לרעיונות מקוריים שיכולים להבשיל ליזמה מקצועית, ובהמשך השבוע – גם ניסיון לראות איך מממשים את כל זה. היו יצירתיים.

דגים

זווית פעולה מדויקת בין מרקורי כוכב התקשורת לבין נפטון שליט המזל שלכם עלולה לגרום למעורבות רגשית גבוהה במיוחד בתקשורת שלכם, ולאי הבנות קטנות וגדולות קצרים בתקשורת ופה ושם גם רצון להיות לבד, לצורך חשבון נפש זמני. את סוף השבוע של החג כדאי לעבור עם חברים קרובים שמכירים אתכם היטב, ולא לבד. בראשון מצד הרוח משתנה, והחיוך יחזור לאט לאט. זמן לטיול רגלי כיפי, להפעלת הגוף, ולחזרה לעצמכם, דגיגים. שעות הערב יתאימו לבילוי שקט.

 

טלה

שישבת הם זוגיים במיוחד. ואכן, זהו זמן טוב להחזיר את הביחד לחייכם, בעיקר עכשיו, בפרוס השנה החדשה. זמן מצוין להשקיע בפרטנרים שלכם, או לצאת להיכרות חדשה ומעניינת ברחבי הרשת, אחרי בן או בת זוג פוטנציאליים שמרגישים כמוכם.. בראשון הירח עובר למזל עקרב, והופך את היום הזה לטעון במיוחד. ביום שכזה עדיף לנוח ולא לקחת סיכונים מיותרים לא בריבים קטנים ולא בדרכים, כולל מרחק ה-1000 מטרים.

שור

הייתם באמת רוצים לשמוח קצת יותר בחג הזה, אבל ונוס הרגשית עדיין בזוית לאורנוס, והירח במזל מאזניים מדגיש דווקא את המחויבויות שלכם, משפחתיות וחברתיות, בסוף השבוע הזה. כעת הזמן להשקיע באנשים קרובים, ובעיקר בחיזוק הקשרים החברתיים. בראשון – בית הזוגיות הופך פעיל כשהירח עובר לשם. זמן מצוין לשיחות מרגשות של אחד על אחת ובארבע עיניים, ולבילוי כיפי בשנים, שוורים. תנו מקום לאהבה.

 

 תאומים

נראה שאתם לפני אחד השבועות היותר הפכפכים של הזמן האחרון: מרקורי שליט המזל שלכם יוצר זוויות מתח לנפטון – כבר בסוף השבוע – ולפלוטו וזווית של עימות למרס – אפשר כבר לחוש את זה בסופ"'ש. הירח המאזנאימי מביא איתו סוף שבוע רומנטי במיוחד, אולם חשוב להשתחרר מכל הלחצים לפני כן ולבוא בלב נקי.. בראשון – הירח עובר למזל עקרב ומכריח אתכם להיות כאן ועכשיו. זמן ללכת, לעשות קצת ספורט, ולהחזיר את הגוף לכושר במסגרת המגבלות של הסגר. בערב – בילוי שקט עם אדם קרוב.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1