הורוסקופ יומי 03.06.2021 – יום חמישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

גדי

עוד יום דינמי, עמוס במחשבות ובתקשורת בעקבות שיוט הירח בבית החשיבה והתקשורת. למרות שחוסר השקט ימשיך ללוות אתכם גם היום, זה בהחלט יכול להיות גם יום מוצלח ללמידה, למציאת מידע, להעלאת רעיונות מעניינים וגם לפגישה או לשיחה חשובה בענייני עבודה. כדאי שתפגינו היום יותר פתיחות ותקשיבו לדברי אחרים, בעיקר לאנשים בעלי ניסיון חיים עשיר, כיוון שאלה עשויים להעשיר אתכם בעצות ובתובנות חשובות היום. שימו לב שהאנרגיה הידידותית הזו תתפוגג במידה מסוימת בשעות הלילה המוקדמות ונראה שאתם תחושו יותר עייפים ומכונסים בתוך עצמכם, לכן אל תכינו תכניות להערב ולסוף השבוע.

 

דלי

הירח שמשייט היום בבית הכספים שלכם, מעודד התעסקות בנושאים חומריים, וזה בהחלט עשוי להיות יום מאוד מוצלח לעסקים, להתייעצות בנושאים פיננסיים או לפגישה חשובה בענייני עבודה. אולם הגודש הרגשי שליווה אתכם בימים האחרונים יתפזר בשעות הלילה המוקדמות זאת בעקבות מעבר הירח ממזל דגים למזל טלה, מה שישפר את מצב הרוח שלכם וימלא אתכם באנרגיה אופטימית וברצון לשבור את השגרה.

דגים

הירח שעדיין מתארח במזלכם ממשיך לחזק אתכם אנרגטית ולסייע לכם לקדם את עניינכם בקלות יחסית. גובר גם הצורך לעשות שינוי כיוון בנושא מסוים, אולם ייתכן שנסיבות מסוימות מקשות עליכם כרגע ותצטרכו להיעזר בסבלנות או לפתוח בסבב שיחות כדי לשכנע ולרכך את המתנגדים. התייעצות עם חבר או שכן יכולים להביא לכם תובנה חשובה, שתסייע לכם לראות את תמונת המצב בצורה אחרת.

 

טלה

האנרגיות הפיזיות שלכם ממשיכות לרדת, אך זהו יום מצוין לחשיבה יצירתית לפעילות רוחנית, התנדבותית ולהפגנת רגישות לזולת. מאחר שאתם פחות מרוכזים ונוטים להתעייף מהר, מומלץ שלא תקבלו היום החלטות חשובות ולא תתכננו לעצמכם יותר מדי פעילויות, אולם, מעבר הירח בשעות הלילה המוקדמות למזלכם ימלא אתכם בהמון אנרגיה כדאי להתחיל להכין תכניות לבילוי לסוף השבוע הקרוב.

שור

הירח ממשיך היום במסעו בבית החברתי, מה שמעניק לכם יכולת מצוינת להתבלט, להשתלב ולהתחבר בקלות לאנשים סביבכם. נצלו את שעות הערב כדי לפרוק את המתחים שצברתם במהלך השבוע במפגש עם החברים או בבילוי מעניין אחר, אולם לא מומלץ לקבוע תכניות ללילה ולסוף השבוע וזאת מכיוון שהאנרגיה תרד לה בשעות הלילה המוקדמות וזה ישפיע על החשק שלכם לבילוי.

 

 תאומים

האמביציה שלכם מאוד גבוהה היום והיא תסייע לכם לקדם את מה שלא הספקתם אתמול, זהו יום שיביא לכם הישגים יפים ושעשוי לתרום רבות לשיפור מעמדכם ואף להיות חלק חשוב בקידומכם בעתיד הקרוב. נראה שנושא מקצועי שמטריד אתכם עומד להיפתר בסיוע מישהו שמחבב אתכם ורוצה בטובתכם, אולם עדיף שזה יעשה בשקט ובלי להיחשף. במקביל מצב רוח יהפוך קליל ולבבי יותר בשעות הלילה המוקדמות בשל מעבר הירח לבית החברתי, נצלו זאת להכנת תכניות תכניות להיום בערב ולסוף השבוע שיכולים להיות מיוחדים ומהנים מהרגיל.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1