הורוסקופ יומי 04.06.2021 – יום שישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

גדי

סוף השבוע הזה נהדר למפגש משפחתי ספונטני, לאירוח החברים הקרובים או ליציאה לפיקניק בחיק הטבע. מעבר הירח הרגשי לבית שעוסק בענייני המשפחה, יעודד אתכם להפגין יותר רגישות ואכפתיות לבני המשפחה ויעורר את הצורך בהשתייכות, לכן במקרים רבים תעדיפו בילויים באווירה רגועה וביתית.

 

דלי

מעבר הירח לבית החשיבה והתקשורת גורם להגברת קצב ההתרחשויות ואצל חלק מכם זה יעורר את הצד הרעיוני ואת הצורך לשתף את הסובבים בדעותיכם. מומלץ שתמצאו לעצמכם פעילויות מעניינות ומרגשות לסוף השבוע, מכיוון שאתם נוחים להשתעמם. בכול מקרה זה סופ"ש נהדר לפעילות חברתית באיזה מקום מקסים, ללקיחת ילדיכם לסרט או לבילוי בטבע, או כדי ליזום פעילויות משותפות, מהנות ומשעשעות עם השכנים או האחים והאחיות.

דגים

מעבר הירח אמש לבית הכספים, יוצר צורך להזדהות רבה עם הצד החומרני והצרכני של החיים, אך רצוי שבמקום שתבזבזו כספים, תחשבו על פתרונות יצירתיים לבעיות הפיננסיות שלכם ותתייעצו עם אחרים. למען האמת, אתם לא ממש מציאותיים כרגע בראייה הכלכלית ואתם עשויים להתפתות די בקלות להאמין למישהו שמספר לכם על דרך קלה להרוויח המון כסף, או לקנות "מציאות" באיזה בזאר.

 

טלה

זה עשוי להיות אחד מסופי השבוע הכי דינמיים ומרגשים שהיו לכם לאחרונה וכדאי שתנצלו זאת בחכמה, בהנאה ובמרץ. הירח שבמזלכם, יטעין אתכם בסוף השבוע באנרגיה רבה, שתחזק את ביטחונכם העצמי, ותדרבן ליוזמה ולצורך בפעילות מגוונת.

שור

הירח שיתארח בסוף השבוע בבית מצולות הנפש, יגביר את רגישותכם ועשוי לגרום לכם לתחושת ריחוק או ריחוף. למעשה אתם זקוקים ליותר לשקט ולמנוחה – נפשית ופיזית ורצוי להימנע מפעילות מאמצת מדי. עם זאת, לא יזיק שתצאו קצת להתאוורר במחיצת חברים מפרגנים שיכולים לעודד ולשפר לכם  את מצב הרוח.

 

 תאומים

לפניכם סוף שבוע מרענן, אנרגטי מאוד, עמוס באירועים ומוצלח למגוון תכניות וככל שתאפשרו לעצמכם להשתחרר ולהיות ספונטניים יותר, כך תיהנו יותר מהתרחשויות השונות שמצפות לכם. הירח שעבר אמש לגזרה החברתית יגביר את האנרגטיות, את הסקרנות למידע והצורך בריגושים, ישפר את התקשורתיות וכושר הביטוי, אך אולי יעורר אי שקט ונטייה להשתעמם מהר. לכן זה לא הזמן לשבת בבית וגם רצוי לא להתחייב מראש על תכניותיכם, ייתכן שתקבלו הצעות מעניינות לבילוי, בהתראה קצרה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1