הורוסקופ יומי 06.06.2021 – יום ראשון – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום ראשון!

גדי

הילוכו האחורי של סטורן שליט המזל שלכם מביא איתו צורך להתמקד כעת בלממש תכניות ורעיונות של החודשים האחרונים ולקבוע עובדות בשטח. זוית פעולה מתחזקת עם אורנוס כוכב השינויים מביאה איתה עצבנות וחוסר שקט… אל תריבו עם הסביבה.

 

דלי

אורנוס שליט המזל שלכם ממשיך להתקדם במזל שור וממשיך לפתוח ערוצים חדשים של סקרנות ותקשורת ואזורי פעולה, אבל זווית הפעולה מסטורן הנוקשה עלולה לתקוע קצת מקלות בגלגלים: האם זו הביקורתיות שלכם עצמכם או הפחד לרוץ קדימה? זמן טוב לבדק בית בנושא.

דגים

תקשורת – זו מלת המפתח מבחינתכם בפתיחתו של השבוע, דגיגים. הירח שוהה לו בבית התקשורת שלכם, אבל במקביל נפטון שליט המזל שלכם בזוית פעולה למרקורי כוכב התקשורת עצמו… מה זה אומר? שרצון יש ומוטיבציה יש אבל המעורבות הרגשית הגבוהה מבלבלת ומערפלת וקצת מוציאה את הרוח מהמפרשים. גלו סבלנות, וחכו לטיימיניג טוב

 

טלה

אחרי יומיים של אנרגיה ועוצמה מגיע הזמן לתרגם אותן לעובדות בשטח, אבל לא רק: זוית הקונפליקט בין מרס לפלוטו שהגיעה לשיאה בסופ'ש וכל המתחים סביבה מתחילה להתפוגג בהדרגה. עוד קצת סבלנות.

שור

אחרי יומיים שבהם לא הייתם במיטבכם עובר לו הירח למזל שלכם ומחזיר אתכם גם לקרקע וגם לאנרגיה הטובה שלכם. זהו זמן מצוין לפתוח את השבוע ברגל ימין וזה אומר – יזמה ופעולה. זמן לא רק לדבר או לתכנן, אלא גם לקבוע עובדות בשטח.

 

 תאומים

יש לא מעט תכניות לפתיחתו של השבוע, מה גם שההשפעה של מרקורי בהילוכו האחורי קצת מבלבלת אתכם, אבל.. הכוכבים ממליצים לחכות קצת עם התכניות שלכם: כעת אתם לא ממש במיטבכם, הדברים קורים לאט או בקושי זזים: נפטון עדיין בזוית למרקורי.. סבלנות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1