הורוסקופ יומי 07.06.2021 – יום שני – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

גדי

היומיים הקרובים מוצלחים להתחלה חדשה, למפגשי חברים, לבילוי נעים או רומנטי וגם לעיסוק בתחביבים. שיוט הירח במזל שור ובבית ההנאות שלכם מגביר את רמת האנרגיה והאופטימיות שלכם ויחזק את הביטחון העצמי ואת יכולת התחרותיות. אנרגיות אלו יעודדו אתכם להתבלט ביומיים הקרובים בהפגנת יצירתיות, מנהיגות ויסייעו לכם להשפיע בקלות יחסית על אחרים ואולי יביאו לכם הזדמנויות מעניינות.

 

דלי

שיוט הירח במזל שור יגרום לכם להיות הרבה יותר רגישים ופגיעים וביומיים הקרובים ייתכנו אף מצבי רוח משתנים ולכן יהיה לכם חשוב להימצא בסביבה תומכת ומתחשבת. בכול מקרה רצוי שלא תתעצבנו אם הדברים לא מתרחשים כפי שתכננתם.

דגים

אתם נעשים הרבה יותר אנרגטיים ביומיים הקרובים והחשיבה שלכם תהפוך למהירה וליצירתית יותר ואם תפגינו ערנות,  אתם עשויים לזהות הזדמנויות מיוחדות, או לעלות רעיונות מבריקים. נצלו את היום ללמידה, לקבלת מידע ואם אתם עדיין מלאם באנרגיה פרקו אותה בחדר הכושר, במפגש חברים, או באיזה פאב נחמד שבו תוכלו לשוחח בחופשיות ואף להתחכך במגוון אנשים.

 

טלה

זהו יום מעשי, איטי ורוטיני, שאינו מביא בדרך כלל שום אירוע או ריגוש חריג. אולם אם תפגינו סבלנות, ותסתכלו על הדברים בצורה אחרת, תראו שלמרות הכול, תוכלו להגיע כעת להישג כלשהו בעבודה, או בתחום אחר. בכול מקרה לא מומלץ להפיג את השעמום ביציאה לקניון, או למרכז קניות מפתה אחר.

שור

הירח שמשייט במזלכם ממשיך לעורר את המרץ ולהגביר את המוטיבציה שלכם וזהו עוד יום מוצלח להרמת יוזמות והתחלות חדשות או לקידום עניינכם בכול תחומי החיים. למעשה האווירה סביבכם תשתפר היום, אנשים יגיבו בצורה חיובית יותר להצעותיכם ודעותיכם וזה יעודד אתכם להמשיך לפעול במרץ לקידום תכניותיכם ואולי אף ליזום דברים נוספים.

 

 תאומים

היות והאנרגטיות שלכם עדיין נמוכה מומלץ שתתכננו את פעילויותיכם כך שהן לא תאמצנה אתכם יתר על המידה, אך  רצוי שתטפלו בדברים לפי סדר חשיבותם ודחיפותם ואת השאר תדחו למחר. למעשה, סביבה שקטה ורגועה תתאים לכם יותר היום וגם למיקום הירח בבית מצולות הנפש, שיכול לעודד גם פיזור נפש ופגיעות יתר. ייתכן שתתעייפו היום הרבה יותר מהר, תתקשו להתרכז, או שתגלו שדברים מסוימים מתמוססים, מתעכבים או סתם מאכזבים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1