הורוסקופ יומי 09.06.2021 – יום רביעי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

גדי

לפניכם יומיים וחצי מוצלחים לקידום ענייני העבודה וזאת בזכות שיוט הירח בבית העבודה והבריאות שהופך אתכם לנחושים יותר להוכיח את עצמכם. כדאי שתנצלו זאת  להפגנת יוזמה וללקיחת עוד תחומי אחריות בעבודה. מעבר הירח למזל תאומים ידרבן אתכם להיות אחראים, מעשיים, מסודרים דייקניים, זה יכול גם להגביר בכם את הבררנות ולהוביל למצבי ביקורת וקטנוניות. על כן רצוי שתגלו היום יותר רגישות לצורכי הסובבים ואל תניחו לשאיפה שלכם לשלמות, לעורר מתיחות עם אחרים.

 

דלי

מעבר הירח לבית ההנאות, היצירתיות והרומנטיקה ישפר את מצב הרוח ויחזק את הביטחון העצמי, מה שבהחלט יעודד אתכם ביומיים וחצי הקרובים, לבלוט בהפגנת עצמאות, בטחון עצמי וייחודיות. יומיים אלה ישפרו גם את החשיבה היצירתית ויביאו לכם גם הצלחה חברתית ורומנטית, בעיקר אם תפגינו יותר יוזמה, רגישות ובטחון עצמי נטול יוהרה.

דגים

מעבר הירח לבית הרביעי המשפחתי והרגיש יכול לעורר בכם ביומיים וחצי הקרובים רגישות גבוהה וליצור שינויים קיצוניים במצב הרוח ובהתנהגות ועלולים לעורר מתיחות ביחסים הקרובים. מאחר שאזור הקיבה עשוי להיות רגיש במיוחד, מומלץ שתקפידו לאכול ביומיים הקרובים בצורה מסודרת, רגועה ומתונה, תמנעו מאכילה בשעות הלילה ותעדיפו מאכלים קלים.

 

טלה

מעבר הירח למזל תאומים ידגיש אצלכם את כול הקשור לחשיבה, תקשורת, מידע ודעת. על כן היומיים הקרובים מצוינים ללמידה, השגת מידע, העלאת רעיונות חדשניים, לתכנון תוכניות לטווח הקרוב, למבחנים שונים, לבילוי תרבותי, להרצאה מעניינת וגם למפגש חברתי או לשיחה אישית בארבע עיניים בנוגע לענייני עבודה, ליצירת שיתוף פעולה כלשהו או לליבון עניינים.

שור

מעבר הירח לבית הכספים ידגיש ביומיים וחצי הקרובים נושאים יומיומיים, חומריים ומעשיים, כמו ענייני תקציב, כספים, המצב הכלכלי וגם רכישות וקניות. זה עשוי להיות יום מוצלח ואולי אפילו מפתיע, בעיקר בכל הקשור לענייני כספים לכן כדאי שתפגינו יותר ערנות ותזהו הזדמנויות להרוויח יותר. מותר לכם לפרגן לעצמכם ולרכוש משהו שישפר לכם את מצב רוח.

 

 תאומים

אתכם נכנסים ליומיים ומחצה שמוצלחים מהרגיל וזאת בזכות מעבר הירח למזלכם שממלא אתכם באנרגיה רבה ומחזקת, שמשפרת את רמת הביצוע ומעודדת יוזמה ומעוף. זה הזמן לשים גז ולקדם את משימותיכם במהירות. עם זאת, מומלץ שתפעלו בחכמה, אל תלחצו יותר מדי, הציעו את עזרתכם למי שזקוק לה ובעיקר פרגנו יותר, זה יתקבל בצורה חיובית וישתלם לכם בסופו של דבר.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1