הורוסקופ יומי 10.06.2021 – יום חמישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

גדי

בעקבות מולד הירח, אתם עשויים להידרש להיות קפדניים ודייקניים יותר. זה בהחלט הזמן להתייעלות, להקפדה בענייני סדר וניקיון וגם הזמן לשדרג את מעמדכם או לגיוון פעילותכם בעבודה. שיחה עם הממונה יכולה לעודד את השינוי. זה יום מוצלח גם לשיפור ההופעה והכושר הגופני. לא יזיק להיבדק אצל הרופא בדיקה שגרתית כדי לוודא שהכול כשורה או כדי לקבלת עוד כמה המלצות לשיפור המצב.

 

דלי

אתם הופכים פופולריים, תחרותיים ורומנטיים יותר, בעקבות מולד הירח, שמתרחש היום בבית ההנאות, היצירה והרומנטיקה. תקופה זו מצוינת להשתתפות בפעילויות חברתיות וליוזמות רומנטיות אחרות. הלהט, התשוקה אמנם יגברו היום, אולם ייתכן שתתקשו להסתדר עם גבולות, מגבלות או מרות של מישהו כלפיכם ורצוי שתימנעו ממוחצנות יתר או מתחרותיות בוטה.

דגים

מולד הירח מתקשר עם ענייני הבית והמשפחה, והדבר יסייע לכם במציאת פתרונות לבעיות הפנימיות בתוך המשפחה או בנושא המגורים. יתכן שבעקבות מולד הירח תחושו צורך להתרחב ולחדש, ואולי אף תחליטו על שיפוץ והרחבת הבית, החלפת דירה או אולי אפילו על הרחבת המשפחה. שימו- לב שגם התיאבון שלכם עשוי להיות מושפע ממיקום הירח ולגרום לשינויי בהרגלי האכילה, נטייה שתשפיע הן על המשקל והן על הרגשתכם.

 

טלה

תפיסת עולמכם ומערכות אמונה עשויות לעמוד במבחן בתקופה הקרובה ועניינים שקשורים למכונית עשויים לעלות על הפרק בזמן הקרוב, בעיקר את אלה שקשורים לתקשורת ולניידות. יתכן שהצורך שלכם לערוך שינויים, או לבטא את עצמכם ואת דעותיכם יגבר, אך יתכן שתאלצו לתמרן בין שני נושאים מרכזיים בו-זמנית. מומלץ ליזום כעת יותר שיתופי פעולה עם האחים והאחיות ואפילו עם השכנים.

שור

זהו הזמן לשנות את גישתכם הכלכלית, לשקול פתיחת חשבון או חיסכון חדש בבנק או לקבל החלטה סופית לגבי קניית מוצר שהתלבטתם בקשר אליו לאחרונה. מולד הירח מציין, שהנושאים הכלכליים והכספיים מעסיקים אתכם כרגע יותר. אולם על אף שיתכנו גם הזדמנויות כלכליות מעניינות, רצוי שתהיו זהירים יותר, מכיוון שלא חסרים בתקופה זו גם מכשולים וסכנות.

 

 תאומים

בוודאי התעורר בכם לאחרונה הצורך בשינוי מרענן בחיים ואכן זהו זמן מצוין לסיומם של דברים וזהו יום מוצלח להתחלות ויוזמות חדשות. אכן, מולד הירח שמתרחש היום במזלכם, מביא איתו אנרגיה רבה ומבורכת שאמורה להצית בכם את האש ולדרבן אתכם להתחיל לזוז ולהזיז את העניינים קדימה ובמרץ רב.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1