הורוסקופ יומי 10.06.2021 – יום חמישי – שמועה מזלות

סרטן

הצמדות הירח לשמש בבית מצולות הנפש, יכולה לזמן מצבים לא צפויים ולא רגילים, מגביר את הרגישות והדמיון, אך עשוי גם להגביר את חוסר השקט הפנימי. מולד הירח לפעמים מציין שחלקם של הדברים נסתרים כעת מהעין, או שהם מתרחשים מתחת לפני השטח, או בתת המודע. ייתכן שהנסיבות יגרמו לכם להבין  שלא תוכלו יותר לברוח ולהדחיק את הדברים וזה בהחלט הזמן לגעת במקומות הכואבים, לנסות להבין את העכבות והפחדים שבסופו של דבר  מקשים עליכם להתקדם ואפילו להגשים את חלומותיכם.

 

אריה

מולד הירח בבית החלומות והתכניות לעתיד, ידרבן אתכם להביט קדימה ולצעוד כבר היום את הצעד הראשון אל עבר העתיד. ייתכנו כעת מספר הפתעות, בעיקר מצד חברים ואנשים עימם אתם נמצאים בקשר יומיומי ובמקרים מסוימים ייתכנו גם ניתוקי קשרים ואכזבה מחברים.  אולם ייתכנו גם הרבה אפשרויות חדשות, שאולי ילוו גם בחששות, אך רצוי שתזדרזו בקבלת החלטה כיוון שזה הזמן לפעול. התמהמהות יתר, עלולה למוסס את העניין ולאכזב אתכם בסופו של דבר.

בתולה

מולד הירח ידרבן אתכם להקדיש יותר זמן ומרץ לקידום עצמכם בעיקר בענייני קריירה. על כן תוכלו כעת להתבלט יותר בעבודה, בעיקר אם תזמו מהלכים חדשים, אך הכי חשוב שתישמרו על הגינות בתחרות עם האחרים ולא תפזרו הבטחות שאינכם יכולים או מתכוונים לממש. מנגד תיתכן התמרמרות וביקורת, בעיקר מאלה שיחושו שבגלל שאתם עסוקים אתם מזניחים אותם, לכן הפגינו יותר רגישות והשתדלו למלא גם את המחויבויות שלכם לענייני המשפחה והזוגיות

 

מאזניים

סקרנותכם גוברת בעקבות מולד הירח והשבועיים הקרובים עשויים להיות מרגשים מאוד, אם תהיו פתוחים לנושאים, רעיונות וגישות חדשות. מולד הירח, בבית הרחבת האופקים, עשוי לעודד את הרחבת זווית ראיית הדברים ולדרבן אתכם ליצור קשרים נוספים, אולי גם עם גורמים מחוץ לארץ, או שייווצרו הזדמנויות לצאת ללימודי המשך, לקורסים ולהשתלמויות בארץ ובחו"ל. בכול מקרה היום הוא יום מצוין כדי לשבור את השגרה, להשתתפות בהרצאות וסדנאות וליציאה לטיול, עם זאת, היזהרו מהסיכונים שבדרכים.

עקרב

מולד הירח בבית התשוקות, הרגשות העמוקים וענייני הכספיים, יחבר בין עולמכם הרגשי לעולמכם המעשי- יומיומי, מה שבהחלט יעודד החצנת רגשות והזמן להשקיע בהעמקת הקשר הזוגי וגם ליצירה או להעמקת שיתופי פעולה עסקיים. זו תקופה ממוזלת לרכישות ולהשקעות, אך אין זה פוטר אתכם מלפעול בשיקול דעת וחסכנות. העדיפו, פעילות חשאיות על גלויה וגלו גם קצת יותר חשדנות. חשוב שבתהליך קבלת ההחלטות, תתחשבו ביכולתכם האינטואיטיבית שמשתפרת ואל תזלזלו בתחושות הבטן.

קשת

מולד הירח, עשוי לקרב בין הזוגות שבניכם ובדרכו המסתורית יעודד את שניכם למצוא את הדרך לגשר על הפערים, להתגמש ולסלוח האחד לשני. גם בכל הקשור לשותפויות עסקיות עשויים להיות כרגע גישושים וזהו אכן זמן מצוין לסיום מערכת לא מוצלחת ולהתחלת שותפויות מכל הסוגים, בעיקר רומנטית. לפנויים ולפנויות יתכנו בשבועיים הקרובים יותר הזדמנויות ליצירת קשר מעניין ורצוי שלא תפספסו שום הזדמנות לצאת ולתת הזדמנות להיכרויות חדשות.

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

המשך הכתבה בעמוד הבא