הורוסקופ יומי 11.06.2021 – יום שישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

גדי

בעקבות מעבר מרס לבית התשוקות וההשקעות, אתם עשויים להפוך בשבעת השבועות הקרובים לעקשניים, כוחניים, נחושים, תקיפים ובעיקר טוטליים יותר. העוצמה הנפשית שלכם עשויה להגביר את התשוקה שלכם לכוח, מעמד גבוה ויצירת רווחים אך גם להגביר את תחושת החשדנות, להביא למצבים מניפולטיביים, ופה ושם עשויים אף לבצבץ פרצי קנאה או אובססיה. מכיוון שאתם תתקשו להתפשר ותעדיפו ללכת על הכול, או לא כלום, הרי שעודף תחרותיות עלול להפוך יריבות לשדה קרב ממש. לכן, כדאי שתתעלו ותנצלו נכון את העוצמה הגדולה הזו, בתקופה הקרובה ותמנעו ממאבקי כוח, בעיקר עם בני הזוג. עדיף שתפרקו את המתחים ואת עודפי האנרגיה, בפעילויות ספורטיביות ואינטימיות יצירתית.

 

דלי

מעברו של מרס הדינמי ולפעמים גם אגרסיבי לבית הזוגיות והשותפויות, יכול להגביר את המתחים בקשרים הקרובים בשבעת השבועות הקרובים ועלולים להתפתח חיכוכים ועימותים עם בני הזוג, שותפים ואנשים קרובים, בבית או בעבודה, בעיקר בגלל אגו מנופח של אחד הצדדים וקושי להתפשר. עדיף שתפגינו מעכשיו יותר גמישות וסלחנות, מכיוון שדברים עליהם הבלגתם בעבר עלולים למלא אתכם כעת בכעס רב. לעומת זאת לביישניים מבניכם ולאלה שאינם בקשר זוגי כרגע, מרס בבית הזוגיות יעודד אתכם להעז וליזום יותר.

דגים

בעקבות מעבר מרס הדינמי למזל אריה, מצב הרוח ילך וישתפר בשבעת השבועות הקרובים והדבר יעודד אתכם להיות חברותיים ולצאת לבלות וליהנות יותר. הביטחון העצמי שמתחזק בתקופה זו ישפר את היכולת שלכם לייצג את עצמכם ואת עמדותיכם ויעורר בכם גם את יצר התחרותיות והצורך להגיע למקום הראשון בכל מה שאתם עושים כרגע לכן, זו תקופה מעולה והישגית בספורט. הפופולריות שגוברת תעניק לפנויים ולפנויות יותר הזדמנויות לחיזורים ולהיכרויות חדשות. אולם, תקופה זו יכולה להתאפיין גם בחוסר משמעת ומדי פעם אתם עשויים להפגין מרדנות ולחוש קושי לקבל מרות.

 

טלה

מיקומו של מרס, שליטכם האסטרולוגי בשבועות האחרונים במזל סרטן, נחווה אצל רבים כתקופה רגישה וכלל לא קלה. בעקבות מעברו של מרס למזל אריה הדרמתי, מתחילה היום תקופה בת כשבעה שבועות שיהיו הרבה יותר תוססים ונמרצים, ובמהלכם יהיה לכם קל יותר להתבלט, לקשור קשרים, לפרוץ קדימה ולכבוש לבבות.

שור

ענייני מגורים ונושאים משפחתיים יהפכו למרכזיים יותר בשבעת השבועות הקרובים בעקבות מעברו של מרס, למזל אריה. זה הזמן להשקיע בשיפוץ ובהרחבת המגורים או להחליפם. אצל חלק מכם תיתכן החרפת יחסים עם מישהו מבני המשפחה, בעיקר אם היחסים עמו היו מעורערים עוד מקודם. היו ישירים וגלויים, בעיקר בכל הקשור לרגשותיכם, אך עדיף שתימנעו בעיסוק בנושאים טעונים ורגישים.

 

 תאומים

מעבר הירח לבית החשיבה והתקשורת, עשוי לדרבן אתכם למצוא לעצמכם היום פעילות חברתית קלילה אך מגוונת, שתרגש אתכם. מעבר כוכב מרס הנמרץ למזל אריה, עשוי לעודד את הצד החומרי שבכם ולדרבן אתכם בשבעת השבועות הקרובים לחפש דרכים חדשות שיגבירו את הרווחיות שלכם. מצד שני יתכן שהוצאותיכם יגברו, בעיקר בגלל הצורך שלכם לקנות ולרכוש דברים שונים, לפעמים, מבלי לעשות הרבה חשבון למצבכם הפיננסי. עדיף שתנסו להפגין בתקופה זו יותר איפוק ותתעלו את האנרגיה הזו לשיפור התחרותיות ולמציאת דרכים הגיוניות לאיזון התקציב ולהגברת החיסכון.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1