הורוסקופ יומי 11.06.2021 – יום שישי – שמועה מזלות

סרטן

אחרי יומיים שבהם לא הייתם במיטבכם, האנרגיה משתנה: הירח מתקדם במזל שלכם, הקסם האישי חוזר ביחד עם החיוך כשהירח נצמד לוונוס הרגשית, וכעת הרגשות חוגגים: זמן לפתוח את הלב ולאפשר לו להצטרף.

 

אריה

אחרי כמה חודשים לא קלים, מרס הנמרץ, עובר היום למזלכם וישהה בו עד לסיום יום הכיפורים. מעבר כוכב מרס הנמרץ למזלכם יחזק אתכם פיזית ויגביר את הביטחון העצמי ואלה יגבירו בשבעת השבועות הקרובים את יכולתכם למנף יוזמות חדשות משלכם, להפגין יותר תחרותיות ולהרשים את הבוסים ברמה ההוצאה לפועל המצוינת שלכם. אלא, שבתקופה זו אתם עלולים דווקא להתקשות בקבלת מרות. לכן, במקום להתעמת, עדיף שתבקשו לקבל לידכם פרויקטים עצמאיים יותר. מאחר שכוכב מרס, מייצג גם אנרגיה אגרסיבית ואימפולסיבית מאוד, חשוב שתהיו זהירים ומבוקרים יותר, תעדיפו גישה דיפלומטית ואת עודפי האנרגיה שנותרו בכם תפרקו בפעילויות ספורטיביות, מהנות ומרגיעות.

בתולה

מעבר מרס הדינמי, שהוא "המוציא לפועל" של המפה האסטרולוגית, לבית ה-12 עשוי להחליש אתכם פיזית ולהגביר את הרגישות והפגיעות. יתכן כי בשבעת השבועות הקרובים, תתקשו לקדם את האינטרסים שלכם בעבודה ובתחומים אחרים, בקצב הנוכחי, בגלל הירידה האנרגטית, יריבים או אויבים סמויים, שיצוצו בעיקר, בעיקר אם תנסו להתבלט, או תפעלו ממניעים של אגו ורדיפת כבוד. לעומת זאת, אם תפעלו בצניעות, תתנדבו להדריך, לעזור ולתמוך באחרים, אתם תזכו דווקא להרבה הערכה וכבוד שלא ציפיתם לקבל.

 

מאזניים

בעקבות מעברו של מרס למזל אריה ולבית החברים, מצב הרוח במהלך שבעת השבועות הקרובים ,ילך ויהפוך חברותי מאוד, הפופולריות תגבר, אך גם השגרה תראה לכם משעממת יותר. כדאי שבתקופה זו תערכו לפעול בצורה שתבטא את שאיפותיכם לעתיד. זהו בהחלט הזמן להשתתף יותר באירועים שונים, לצאת לבילויים ולמפגשים חברתיים, גם מתוך הצורך ביצירת קשרים חדשים, שיווק עצמי והפצת רעיונותיכם. אולם כדי להצליח באמת, יהיה עליכם להפגין גם רגישות חברית, כנה ואמיתית.

עקרב

מעברו של מרס לבית הקריירה והתדמית, יגביר בשבעת השבועות הקרובים את הלחץ, העומס, אך גם את השאיפה שלכם להישגיות ומצוינות ויגביר גם את המוטיבציה והנכונות שלכם להשקיע יותר בבניין הקריירה שלכם. אמנם זו עשויה להיות תקופה עמוסה, לחוצה, תובענית ושוחקת, אך זה נובע בעיקר מהשאיפה שלכם להגיע לעמדה בכירה ומכובדת יותר. בתקופה זו יתכנו גם חיכוכים עם אלה שיחושו מאוימים מהצורך שלכם לטפס למעלה, או מאלה שלא יסכימו עמכם ונראה שעדיף שתמצאו לעצמכם פרויקט אותו תוכלו לנהל בצורה עצמאית, אם מעט מאוד התערבות מלמעלה.

קשת

בעקבות מעברו של מרס למזל אריה, אתם נכנסים היום לתקופה חדשה, בת כשבעת שבועות, של דינמיות מרגשת, שמעודדת סקרנות ופתיחות להתנסויות ולנושאים חדשים ולא מוכרים. תקופה זו מצוינת ללמידה וזה בהחלט הזמן לבחור לעצמכם קורס או השתלמות, הרצאה מעניינת או לצאת יותר לנסיעות ולטיולים בארץ ואפילו מעבר לים.

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

המשך הכתבה בעמוד הבא