הורוסקופ יומי 25.05.2021 – יום שלישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שלישי!

גדי

הירח שמשייט במזל עקרב ימשיך למלא אתכם גם היום במצב רוח ידידותי ואם אתם חשים צורך להתבלט או זקוקים לריגוש כלשהו, הרי שזהו יום מצוין לכך, והוא בהחלט מצוין גם להשתתפות באירועים חברתיים או מקצועיים. יום מוצלח מאוד גם להרחבת המעגל החברתי או להעלאת רעיון מקורי מעניין, יום מצוין גם לביקור בתערוכה בה תוכלו לעשות היכרות גם עם טכנולוגיה חדשנית.

 

דלי

למרות שהעומס והלחצים שמופעלים עליכם גוברים, הרי שאתם בהחלט יכולים להפגין קסם אישי רב, כריזמה ותפיסה מהירה היום, עם כי לפעמים אתם עשויים להיות גם מאוד עקשניים. ייתכן שתצטרכו להציב מדי פעם גבולות לאחרים. אך כדי שתוכלו היום לקדם את האינטרסים שלכם מהר ובקלות, מומלץ שתפגינו גם יותר גמישות, איפוק, צניעות, רגישות וחברות טובה וחשוב שתמנעו מהעברת ביקורת או מתגובת יתר להתגרויות.

דגים

אינכם רגועים היום, אך אתם מלאים באומץ לב, מרץ, התלהבות, מאוד יצירתיים וקולטים די בקלות מידע וחומר חדש. זהו גם יום שבו אתם עשויים להיות מעורבים בפעילות או באירוע  לא שגרתי. זהו בהחלט יום נהדר למפגשים ושיחות, אם כדי להתפלסף עמם על המתרחש בארץ ובעולם, או כדי לשתף אותם בתכניותיכם.

 

טלה

הנושא הכלכלי ממשיך לתפוס מקום חשוב בסדר היום והזדמנות חדשה שקשורה לכספים מסתמנת באופק, ייתכן שמדובר בהכנסה נוספת או הצעה מעניינת שיכולה לעניין אתכם. אולם מסיבות שונות ואפילו אם זה רק נגד עין הרע, נראה שעדיף בינתיים לשמור זאת בסוד. התחום הרומנטי ממשיך להיות מודגש היום ומומלץ להפגין יותר העזה ויצירתיות בכיבוש לבבות. לעומת זאת הקשיבו יותר לתחושות הבטן מכיוון שהאינסטינקט ההישרדות והיכולת האינטואיטיבית שלכם שגוברות אף הן.

שור

אתם נראים טוב היום ואנשים נוטים להימשך אליכם היום באופן חריג. למעשה זהו אחד הימים הכי מוצלחים החודש לאהבה. גם תמיכה בבני הזוג ונכונות לעזור להם זו הוכחה מעשית לאהבתכם ולכן רצוי שתשימו היום בצד את הצרכים האישיים שלכם ותנסו להפגין כלפיהם יותר פרגון ועדיף אם תוכלו גם לפעול יותר למענם.

 

 תאומים

עוד יום עמוס ודחוס למדי אולם זה זמן מוצלח להתחיל להניע את הדברים, לשבת לשיחה עם אדם בכיר בעבודה או לגשש אופציות במקומות אחרים. חשוב שתגדירו נכון את סדרי העדיפויות שלכם ותמקדו בהם את מרבית האנרגיה. ככול שתפעלו בצורה מאורגנת ומסודרת יותר ולא תתפזרו על יותר מדי נושאים, יעילותכם תגדל ותוכלו לסיים את כול המשימות בזמן קצר מהמתוכנן.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1