הורוסקופ יומי 12.06.2021 – יום שבת – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

גדי

אנרגיות ממשיכות להפוך לנעימות, ידידותיות והרמוניות יותר, בעקבות מעבר הירח אמש לבית הזוגיות ושיתופי הפעולה. מיקום הירח יעודד אתכם לגלות ביומיים הקרובים, יותר גמישות, וויתור ופיוס ויש לכם את האנרגיה המתאימה כדי לפעול להגברת המשיכה הדדית. על כן, הניחו לבעיות היומיום ותנצלו את השבת לחיזוק הקשר הזוגי ותיזמו פעילות משותפת שתכניס קצת עניין לשגרת הזוגיות, אך מה שהכי חשוב, זה שתפרגנו יותר לצד השני.

 

דלי

הירח שעבר אתמול לפני הצהריים לבית הבריאות יכול לשבש לכם היום את התכניות. רצוי שתשמרו יותר טוב על בריאותכם, בעיקר אם אתם יוצאים החוצה. תדאגו לפחות לשתות הרבה ותגנו על עצמכם מפני החום והשמש. אם אתם בדרך כלל קצת מפוזרים ושוכחים היכן הנחתם חפצים שונים, זהו יום מצוין לעשות קצת סדר סביבכם, להעיף, לזרוק או לתת במתנה חפצים שאינם בשימוש כבר זמן רב

דגים

קחו היום  פסק-זמן מהשגרה ומהדאגה היומיומית ונצלו את מיקום הירח בבית הרומנטיקה והנאות החיים, דבר שמשפר את מצב הרוח שלכם ואת רמת האנרגיה, כדי לצאת לבלות או להיות רומנטיים יותר. תוכלו גם להפתיע את ילדיכם או את בני הזוג בפעילות לא שגרתית, תוכלו אף לשלב זאת גם בבילוי משותף עם חברים.

 

טלה

השבת הזו מתאימה לבילוי באווירה ביתית וכדאי לנצל אותה לאירוח חברים טובים ובני משפחה. למעשה לפניכם יום רגיש בו הנטייה לשיבושים ולתקלות גוברת. כדי לשפר את המצב אתם צריכים להיות יותר ממוקדים ופחות מפוזרים. ייתכנו מצבים בהם תגלו כי קשה לכם לשפוט את הצד השני בצורה אובייקטיבית או שהמאמץ שאתם משקיעים בכיוון מסוים אינו כדאי, ונראה שעדיף לוותר פה ושם כדי להשיג את מה שבאמת חשוב לכם.

שור

אתם תהיו השבת פעילים יותר מבחינה תקשורתית, או שתחושו חוסר שקט, שעמום או צורך בשינוי כלשהו ומומלץ שתנצלו את השבת להתנסות חדשה. הקשר שלכם עם החברים יכול להיות מאוד משמעותי היום והשבת הזו מוצלחת למפגשים משותפים או כדי להיפתח למעגלים חברתיים נוספים ושונים מאלה שהכרתם עד כה.

 

 תאומים

הירח שמשייט בבית הכספים, גורם לכם להיות מעשיים ומחושבים ועשוי להביא לחלק מכם רעיונות מצוינים איך לעשות יותר כסף. מצד שני, מיקום הירח יכול לעודד גם פזרנות ובזבוז, על כן חשוב שתגבירו היום את הפיקוח על רכושכם וכספכם ותמנעו מעריכת מסע קניות שכן, אתם עלולים להתאכזב ממה שקניתם או לגלות ששילמתם יותר מדי.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1