הורוסקופ יומי 13.06.2021 – יום ראשון – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום ראשון!

גדי

השבוע נפתח בתחושה נעימה בזכות הירח שעדיין בבית הזוגיות, מה שיעודד אתכם לקדם את ענייניכם בנועם, בגמישות ובשיתוף פעולה עם הסובבים. העוצמות הרגשיות ילכו ויתחזקו משעות הלילה, בעקבות מעבר הירח לבית התשוקות והיצרים והדבר עשוי לעודד בימים הקרובים עיסוק יותר אינטנסיבי בענייני אהבה וכספים. עם זאת, האינטואיציה שתגבר תוכל לסייע לכם רבות בתחום הפיננסי והימים הקרובים מצוינים לעסקים, להשגת מימון, להשקעות ולעסקות, אך מומלץ שתקדישו את הלילות הקרובים לבילוי אינטימי עם בני הזוג.

 

דלי

השבוע נפתח בבוקר מוצלח מאוד לקידומם של ענייני העבודה, זאת בזכות יכולתכם לחשוב בצורה מעשית מה שיסייע לכם למצוא דרכים יעילות, מהירות וחסכוניות להוציא לפועל את תוכניותיכם. מעבר הירח בשעות הלילה לבית הזוגיות ישפר את התחושה ויעודד בימים הקרובים יותר גמישות ושיפור בשיתוף הפעולה ונראה שכדאי שתקדישו בלילות הקרובים יותר תשומת לב לבני הזוג ולצרכיהם.

דגים

השבוע נפתח ביום הפכפך שמתחיל בהמון מרץ ובמצב רוח ידידותי שגם ממלא אתכם בצורך בריגושים, אך לעיתים יכול גם לעודד היסחפות והגזמה. מצב הרוח הקליל הזה עשוי להשתנות משעות הערב בעקבות מעבר הירח למזל אריה, מה שיכול להגביר את העומס בימים הקרובים, ואולי אף יגרום לשיבושים בתכניותיכם.

 

טלה

אתם מתחילים את השבוע כשהרגישות שלכם גבוהה מהרגיל, אך מצב הרוח שלכם ילך וישתפר משעות הערב ואתם תתמלאו בהדרגה באנרגיה מהירה, בהירה וזורמת, שתלווה אתכם גם בימים הקרובים. מעבר הירח בסביבות השעה 21:30 לבית ההנאות והאהבה יגביר את הצורך בריגושים, לתשומת לב וגם את החשק לצאת ולבלות ולפניכם בהחלט כמה ימים נהדרים למפגשים חברתיים או לפעילות רומנטית מרגשת.

שור

השבוע נפתח באנרגיה קצת תזזיתית ולכן צפוי לכם בוקר עמוס במטלות שדורש מכם להפגין יותר יכולת תמרון בין כמה נושאים בו- זמנית. עם זאת זהו זמן מצוין ליצירת קשרים, להשגת מידע ולהרחבת הידע בכלל. הרגישות שלכם תלך ותגבר לעת לילה בעקבות מעבר הירח לבית שקשור גם לענייני משפחה ומגורים ונראה שהימים הקרובים יתאימו מאוד לאירוח חברים ולביקורים משפחתיים.

 

 תאומים

אם תגלו ערנות, תוכלו הבוקר למצוא פתרונות יצירתיים בתחום הפיננסי. הקצב ישתנה משעות הלילה, בעקבות מעבר הירח לבית החשיבה, התקשורת והניידות, מה שיכול לעורר את הסקרנות, לשפר את הזיכרון ואת כושר הביטוי, מהירות החשיבה ואת הצורך בפעילויות מעניינות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1