הורוסקופ יומי 14.06.2021 – יום שני – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

גדי

זה אינו יום קל עבורכם. שיוט הירח במזל אריה ביומיים הקרובים, יגביר כתמיד את הפגיעות והחשדנות. אתם עצמכם עשויים להפוך לתובעניים יותר, לפעמים אפילו עד כדי אובססיה ויש ביניכם כאלה שיפגינו נטייה לאמץ את הגישה של "הכול או לא כלום".  עדיף שתפגינו התייחסות רגישה יותר לאנשים הקרובים ובעיקר במערכות היחסים האינטימיות שלכם. עם זאת, למרות שייתכנו ביומיים הקרובים הצעות כלכליות או הזדמנויות מעניינות,כדאי שתנקטו בצעדי זהירות וחיסכון ותתייעצו אפילו עם מומחים בתחום.

 

דלי

האנרגיות ממשיכות להשתחרר והתחושה הופכת נינוחה ואופטימית יותר וביומיים הקרובים יהיה לכם קל יותר להותיר רושם חיובי או להתחבר לאנשים חדשים. אם לאחרונה נוצרו מתחים או משקעים בניכם לבין אדם קרוב, הרי שזהו יום מוצלח במיוחד  לשיחת הבהרה, פיוס וגם לבילוי אוהבים בשניים. מכיוון שהזרקורים הולכים להיות מופנים אליכם בזמן הקרוב, חשוב לשים לב יותר לטיפוח הופעתכם וזהו יום מצוין לעבור דרך הספר הקוסמטיקאית או חנות הבגדים.

דגים

יום לא קל שדורש מכם ריכוז רב במטלות שלפניכם וגם איפוק רב, בעיקר כשמישהו מבקר אתכם, או מטיח בכם דברים שלא ינעמו לאוזנכם. שיוט הירח בבית העבודה והבריאות, מציין שזהו יום עמוס וטורדני למדי, שדורש מכם להיות יותר מסודרים, סבלניים ורגישים, להימנע מביקורתיות והכי חשוב שתפעלו תוך הקפדה בשמירת כללי הזהירות.

 

טלה

היומיים הקרובים מוצלחים להתחלה חדשה, למפגשי חברים, לבילוי נעים או רומנטי וגם לעיסוק בתחביבים. שיוט הירח במזל אריה ובבית ההנאות שלכם מגביר את רמת האנרגיה והאופטימיות שלכם ויחזק את הביטחון העצמי ואת יכולת התחרותיות. אנרגיות אלו יעודדו אתכם להתבלט ביומיים הקרובים בהפגנת יצירתיות, מנהיגות ויסייעו לכם להשפיע בקלות יחסית על אחרים ואולי יביאו לכם הזדמנויות מעניינות. כדאי לשים לב לנושא ההשקעות, מידע בנושא כלכלי עשוי להגיע ולעורר בכם צורך לעשות שינוי בתיק.

שור

הפגנת שליטה עצמית וכושר איפוק חשובים מאוד ביומיים הקרובים מכיוון שנראה שאתם תהיו הרבה יותר רגישים ופחות רגועים, בימים אלה יגבר הצורך בפרטיות וקרוב לוודאי שיהיה לכם נוח יותר באווירה ביתית וזה גם הזמן לטיפול בנושאים הקשורים למגורים או לבני המשפחה.

 

 תאומים

אתם תהיו היום הרבה יותר אנרגטיים והחשיבה שלכם מהירה ויצירתית ולכן זהו יום מבורך מאוד בו אתם עשויים להיתקל או למגנט אליכם הזדמנויות מיוחדות, או לעלות רעיונות מבריקים. נצלו את היום למפגשים שונים בהם תוכלו ליצור קשרים או שתפרו במידע מעניין וברעיונות. תוכלו לפרוק את המרץ המוגבר גם בחדר הכושר, במפגש חברים, או באיזה בר נחמד שבו תוכלו לשוחח בחופשיות ולהתחכך במגוון אנשים. עם זאת, היו פחות ישירים, התבטאו בדיפלומטיות, וגם הגבירו את הערנות והזהירות בשעה שאתם נוהגים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1