הורוסקופ יומי 15.06.2021 – יום שלישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שלישי!

גדי

ההתעסקות בנושאים חומריים נמשכת וזה בהחלט עשוי להיות יום מאוד מוצלח מאוד לעסקים, להתייעצות בנושאים פיננסיים או לפגישה חשובה בענייני עבודה. מיקום הירח מגביר את השפעתכם על אנשים ובעיקר על בני/ות המין השני, תוכלו לנצל זאת ליצירה ולהעמקת הקשרים העסקיים או האינטימיים, לבלות את הלילה בצורה חושנית.

 

דלי

אתם נראים טוב היום ואנשים נוטים להימשך אליכם היום באופן חריג. למעשה זהו אחד הימים הכי מוצלחים החודש לאהבה. גם תמיכה בבני הזוג ונכונות לעזור להם זו הוכחה מעשית לאהבתכם ולכן רצוי שתשימו היום בצד את הצרכים האישיים שלכם ותנסו להפגין כלפיהם יותר פרגון ועדיף אם תוכלו גם לפעול יותר למענם.

דגים

עוד יום עמוס ודחוס למדי אולם זה זמן מוצלח להתחיל להניע את הדברים, לשבת לשיחה עם אדם בכיר בעבודה או לגשש אופציות במקומות אחרים. חשוב שתגדירו נכון את סדרי העדיפויות שלכם ותמקדו בהם את כל האנרגיה. ככול שתפעלו בצורה מאורגנת ומסודרת יותר ולא תתפזרו על יותר מדי נושאים, יעילותכם תגדל ותוכלו לסיים את כול המשימות בזמן קצר מהמתוכנן.

 

טלה

יום חביב, משעשע שעשוי להיות לא שגרתי ושמתאים להשתתפות במפגשים מקצועיים, חברתיים או רומנטיים וזה הזמן הנכון להציג את  רעיונותיכם היצירתיים, אך הימנעו מהגזמה. שיוט הירח בבית ההנאות והכיופים, גורם לכם להראות מושכים יותר ולכן תזכו היום בהרבה תשומת לב מהסובבים.  לכן גם הפנויים והפנויות שביניכם יהיה קל יותר היום לשבות את הלב ולהקסים את הצד השני.

שור

שיוט הירח במזל אריה עשוי להציף אתכם ברגשות ולהעלות על פני השטח את הנושאים האישיים שלכם, בעיקר אלה שקשורים לענייני המגורים או למשפחה. ייתכן שתחושו קושי מסוים לקדם את תכניותיכם בקצב שתכננתם. בכול מקרה חשוב שתשמרו על איפוק וקור- רוח, בעיקר כשדברים פתאומיים יפרו את שלוותכם וידרשו התייחסות מידית. מצב הרוח הרגיש הזה ישתנה ממחר וכדאי לתכנן תכניות מעניינות להמשך השבוע.

 

 תאומים

זה עשוי להיות עוד יום די תזזיתי, עמוס בתקשורת ופגישות. הירח המשייט בבית התקשורת יסייע לכם היום בלמידה, אך גם יגביר את חוסר השקט ואולי יעודד תגובות אימפולסיביות או שיעורר בכם רעיונות לא שגרתיים. עם זאת מאחר שהתקשורת שלכם עם הסביבה תהיה רגשית היום, תיתכן נטייה לייחס משמעות עמוקה לשיחה מסוימת היום. עדיף שתנסו להיות יותר אובייקטיביים ותבחנו את הנושאים שמעסיקים אתכם מזוויות נוספות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1