הורוסקופ יומי 17.06.2021 – יום חמישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

גדי

אתם ממשיכים להציג היום חשיבה מהירה ויצירתית, אולם עלולים ללכת לאיבוד בפרטים הקטנים. מיקום הכוכבים יאפשר לכם היום לחשוב בצורה אחרת, נצלו זאת כדי לבחון את תמונת המצב מזווית שונה ואל תחששו לבדוק דרכים נועזות ולא שגרתיות כדי להוציא לפועל את רעיונותיכם. יום מצוין גם לקשירת קשרים ולהתעסקות עם נושאים שקשורים לחו"ל, כמו גם זמן נהדר לסיור או להשתלמות מקצועית.

 

דלי

התחום הפיננסי מודגש היום ויש צורך דחוף לבדוק את מצבכם ובעיקר את מצב השקעותיכם. אלא שמיקום הירח מדגיש גם את הצורך לפעול בזהירות ולא לקחת סיכונים מיותרים.  לכן עדיף היום להתייעץ עם מומחים, לאסוף מידע אבל לא לקבל החלטות, את זה תשאירו לסוף השבוע. אגב, מאחר שסוף השבוע שבפתח מוצלח לטיולים ולפעילויות לא שגרתיות וכדאי שתכינו את רכבכם לנסיעות ארוכות.

דגים

מיקום הירח ממשיך להשרות בכם שלווה ורוגע ואתם יכולים למצוא זמן לפגוש חברים כדי להתפלסף עמם על המתרחש בארץ ובעולם, או כדי לשתף אותם בתכניותיכם. אולם רצוי שתמשיכו להשקיע בחיי האהבה שלכם, מומלץ אפילו לבדוק אפשרות להפתיע את בני הזוג בחופשת סוף שבוע באיזה מקום קסום מחוץ לעיר.

 

טלה

שבוע העבודה מסתיים ביום עמוס ודחוס למדי בוודאי וזה יבחן את היכולת שלכם לגלות קור רוח ושמירה על סטנדרטים גבוהים גם ברגעי הלחץ. חשוב שתגדירו נכון את סדרי העדיפויות שלכם ותמקדו בהם את מרבית האנרגיה. ככול שתפעלו בצורה מאורגנת ומסודרת יותר, יעילותכם תגדל ותוכלו לסיים את כול המשימות בזמן קצר מהמתוכנן.

שור

עוד יום מאוד אנרגטי שיעודד אתכם לבטא את היצירתיות שלכם בדרכים ובנושאים שונים. הקדישו את שעות הפנאי לתחביבים ולעיסוקים שמסבים לכם הנאה ובעיקר לאהבה. נצלו את שעות הלילה לבילוי משחרר, לפנויים ולפנויות שבניכם קל יותר לכבוש ולהקסים, אולם לא מומלץ לתכנן או לקבוע מראש את תוכניותיכם לסוף השבוע, מכיוון שהאנרגיה הכיפית הזאת כבר תתפוגג מחר.

 

 תאומים

היום אתם הכי מכונסים, רגישים ומופנמים, אולי נוטים למצבי רוח ונראה שהכי טוב שתקדישו את היום לעצמכם או תשתפו מישהו קרוב במה שמציק לכם. עם זאת, זהו יום מצוין להוציא את האנרגיה שלכם על הכנות לשבת, בעיקר על החלק הקולינרי, מומלץ שתארחו הערב את חברים הכי קרובים שלכם או שתלכו לבקר את ההורים ואפילו תבלו עימם קצת. מצב הרוח הרגיש הזה ישתנה בסוף השבוע וכדאי שתתחילו לתכנן תוכניות לבילוי.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1