הורוסקופ יומי 16.06.2021 – יום רביעי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

גדי

ביומיים וחצי הקרובים אתם עשויים להפגין קוצר רוח ותתכן נטייה לחיפוש תעסוקה מעניינת יותר. ימים אלה נראים אופטימיים, מעוררי דמיון, רעיוניות ותשוקה לחופש, לריגושים ולהרפתקאות, אך אם תהיו ערניים תוכלו לזהות אף הזדמנויות לא שגרתיות. הירח שעובר לבית הרחבת האופקים מוצלח מאוד גם להתייעצות ולקבלת החלטות, למבחנים ולהשתלמויות, ליצירת קשרים עם חו"ל, או לתכנון טיול. כמו כן מומלץ לנצל את שעות הערב לשיחות קלילות, לפעילויות תרבותיות, או לבילוי מחוץ לעיר.

 

דלי

התחום הכלכלי יודגש ביומיים וחצי הקרובים שמבורכים לעסקים, מוצלחים לניהול ענייני הכספים, ליצירת שיתוף פעולה כלכלי, להשקעה מוצלחת בבורסה או לבקשת העלאה או סיוע כספי. מעבר הירח לבית התשוקות וענייני הכספים, עשוי לעורר את הצרכים הגופניים הפיזיים והנפשיים אך גם להגביר את המשיכה המינית ויכולת ההשפעה על בני או בנות המין השני. רצוי, שבלילות הקרובים תפגינו יותר יוזמה ודמיון ותחפשו רעיונות מקוריים ויצירתיים לגיוון חיי הזוגיות שלכם.

דגים

היומיים ה וחצי קרובים מוצלחים לשיחה אישית עם הפרטנר לעבודה, להסדיר נושאים ועניינים שמציקים לכם בקשר הזוגי או להיכרות חדשה. הירח שעובר היום לבית הזוגיות ושיתוף הפעולה, יגביר בכם בימים הקרובים את הצורך להתגמש, לכן נראה שיהיה לכם קל יותר אם תפעלו בנחת, בדיפלומטיה ובשיתוף פעולה עם הסובבים. כדאי שתנצלו את מזג האוויר הנעים בלילה ומיקום הכוכבים כדי לספק את צרכי האהבה שלכם והפיקו לעצמכם ולבני הזוג ערב רומנטי מהנה.

 

טלה

מעבר הירח לבית העבודה, הבריאות, מתקשר גם לענייני ניקיון וסדר וזה בוודאי יסייע לכם להתחבר לנושאים אלה בצורה טובה ביותר. גם החשיבה שלכם תהיה הרבה יותר פרקטית ואנליטית ביומיים וחצי הקרובים ולכן יהיה לכם הרבה יותר קל לנתח את המצב ולהציע פתרונות מעשיים. כמו כן  אלה ימים מצוינים לקידום ענייני העבודה ולשיפור המצב האסתטי של סביבתכם היומיומית, בבית או בעבודה. אולם רצוי שתגלו בימים הקרובים יותר רגישות לצרכי הסובבים ותושיטו להם יד לעזרה

שור

מעבר הירח לבית ההנאות, היצירתיות והרומנטיקה ישפר את מצב הרוח ויחזק את הביטחון העצמי, מה שבהחלט יעודד אתכם ביומיים הקרובים, לבלוט בהפגנת עצמאות, בטחון עצמי וייחודיות. כדאי שתנצלו את האנרגטיות הגוברת, התעוזה ומצב הרוח הנפלא שימלאו אתכם היום, לפגישה עסקית, לפעילות מעניינת, או לערב של אהבה קיצית.

 

 תאומים

מעבר הירח למזל בתולה מעורר בדרך כלל את רגישותכם ומכיוון שקל לכם בדרך כלל לפעול ממקום הגיוני ושכלתני, הרי שזה יכול להוות דווקא שינוי מרענן עבורכם, לחוות את החיים דווקא ממקום אחר. בימים אלה יגבר הצורך בפרטיות וקרוב לוודאי שיהיה לכם נוח יותר באווירה ביתית וזה גם הזמן לטיפול בנושאים הקשורים למגורים או לבני המשפחה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1