הורוסקופ יומי 18.06.2021 – יום שישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

גדי

מצב הרוח האופטימי והצורך בפעילויות מעניינות וריגושים יחלשו בשעות הצהרים המוקדמות, אולי בגלל שהוצאתם מרץ רב במהלך היום בשיחות רבות והתרוצצויות ובעיקר בגלל שהירח יעבור לבית הקריירה. מעבר זה, יחזק את ביטחונכם העצמי ויעודד אתכם לקחת יותר אחריות או לצאת ביוזמה כלשהי. תוכלו לנצל את סוף השבוע להתייעצויות עם אנשים שונים בנוגע לעתידכם, ייתכנו הצעות מעניינות למי שמחפש כעת שינוי מקום עבודה או שינוי בחיים.

 

דלי

הגודש הרגשי ילך ויתפוגג בשעות הצהרים המוקדמות ואתם תתמלאו בהדרגה במצב רוח קליל והרפתקני, שנהדר ליציאה ספונטנית לבילוי מחוץ לעיר. לכן גם אם טרם קבעתם תוכניות לבילוי, כדאי שבכל מקרה תכינו את המכונית היום. מעבר הירח לבית האמונה, פילוסופיית החיים והרחבת האופקים, מוצלח גם למפגש רומנטי במיקום לא שגרתי, או ליציאה בשניים למופע בידורי.

דגים

הירח שהתארח ביומיים האחרונים בבית הזוגיות ימשיך בשעות הצהרים המוקדמות לבית התשוקות, לכן העוצמות הרגשיות העזות שימלאו אתכם, יהפכו את סופ"ש הזה לסוער ומוצלח במיוחד ליוזמות רומנטיות נועזות ולכיבוש לבבות. אם אתם לבדכם כרגע ורוצים לשנות את הסטטוס מפנוי/ פנויה לתפוס/ה, אזי הזמינו מישהו/י מהעבודה לבלות אתכם הלילה.

 

טלה

אתם פותחים את סוף השבוע בבוקר שיפה לסידורים, ניקיונות ולהכנות שונות לשבת. מעבר הירח בשעות הצהרים לבית הזוגיות ישנה את האווירה ומצב הרוח ויביא לכם סופ"ש מפתיע, חם ומרגש, בעיקר בענייני הרגש והלב, גם לפנויים ולפנויות שבניכם יהיו כעת יותר הזדמנויות, לא לפספס. לנועזים שבניכם מומלץ להעביר את ליל השבת בבילוי צמוד בשניים על שפת הים או במקום רומנטי אחר.

שור

אתם פותחים את יום השישי הזה ברמה אנרגטית גבוהה שזקוקה למוצא דחוף, מהנה ומגוון וככל שתהיו היום ספונטניים, חברותיים, תקשורתיים ויצירתיים יותר היום, כך תיהנו יותר. אולם מעבר הירח בשעות הצהרים המוקדמות לבית העבודה והבריאות יביא איתו שינוי במצב הרוח למעשי. אנרגיה זו מעודדת חריצות והקפדה על פרטים ולכן ייתכן קושי לנצל אותה במהלך סוף השבוע. אגב, מיקום הירח יכול גם לשבש תכניות שהכנתם מראש לסוף השבוע, אם בגלל שעייפותכם תגבר, החשק לבלות ירד, או מפאת סיבות בריאותיות.

 

 תאומים

אמנם יום השישי יפתח במצב רוח מופנם וביתי שמתאים לניקיון ולהכנת הבית לשבת וגם להכנת תבשילים טעימים. אולם מעבר הירח בשעות הצהרים המוקדמות לבית ההנאות ימלא אתכם במרץ רב שיעורר את הצורך בפעילות מיוחדת, חברתית או רומנטית. על כן מומלץ שתתחברו לספונטניות שבכם ותצאו לבלות. לפנויים ולפנויות שבניכם מצפה סוף שבוע מוצלח במיוחד וכדאי שנצלו הזמנות לאירועים, שם אולי מחכה לכם האהבה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1