הורוסקופ יומי 19.06.2021 – יום שבת – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

גדי

שיוט הירח בבית התדמית יכול לגרום לכם להיות נוקשים וקשוחים יותר, ההיגיון ששולט בכם היום מראה לכם את תמונת המצב רק בגוונים של בשחור ולבן ולכן ייתכן שאתם מפספסים חלק מהפרטים. אולם עדיף שתפגינו היום יותר איפוק ובעיקר תתגמשו, תוותרו, תסלחו ולא תשפטו או תהיו ביקורתיים מדי, אחרת אתם עלולים לחמם את האווירה סביבכם עד כדי שהעניין יצא משליטה.

 

דלי

הירח שמשייט במזל מאזניים יפיח בכם אופטימיות, ישפר את מצב הרוח ויעודד אתכם לחשיבה רעיונית וראייה רחבה יותר ותוכלו להרשים את הסובבים די בקלות וגם ליצור קשרים חדשים. על כן מומלץ שתצאו היום למרחב הפתוח, לטבע או לפארק, או שתיסעו לחבר שגר במקום קסום מחוץ לעיר. יהיה לכם נחמד להיפגש היום עם אנשים קלילים שכיף לשוחח עימם, או בכאלה שמעוררים אתכם לחשוב ומעודדים את היצירתיות שבכם, או שפשוט כיף לכם לצחוק ולבלות עמם.

דגים

מיקום הירח מעורר אתכם להגיב היום ממקום מאוד רגשי ובצורה קיצונית במיוחד, עם זאת זה גם יום מוצלח לפעילות רומנטית ולהתחלת קשר חדש. במקביל, רצוי שתגבירו היום את הפיקוח על רכושכם וכספכם ותמנעו מעריכת מסע קניות שכן, אתם עלולים להתאכזב ממה שקניתם או לגלות ששילמתם יותר מדי. כמו כן עדיף שתתחברו לתחושות האינטואיטיביות שלכם, תפתחו לדעותיהם של אנשים אחרים ותמשיכו לחקור ולאסוף מידע שימושי, אולם במקביל שמרו על סודיות או לפחות סננו את המידע שאתם מספקים לאחרים.

 

טלה

אנרגיות ממשיכות להפוך לנעימות, ידידותיות והרמוניות יותר, בעקבות מעבר הירח אתמול לבית הזוגיות ושיתופי הפעולה. מיקום הירח יעודד אתכם לגלות השבת יותר גמישות, וויתור וסלחנות ויש לכם גם את האנרגיה המתאימה כדי לפעול להגברת המשיכה הדדית. על כן, הניחו לבעיות היומיום ותנצלו את השבת לחיזוק הקשר הזוגי ותיזמו פעילות משותפת שתכניס קצת עניין לשגרת הזוגיות, אך מה שהכי חשוב, זה שתפרגנו יותר לצד השני. אם אירועי הזמן האחרון יצרו משקעים או מתחים בניכם לבין אדם קרוב, אז זה היום המתאים להבהרת הדברים.

שור

הירח שעבר אתמול לבית הבריאות יכול לשבש לכם השבת את התוכניות. רצוי שתשמרו יותר טוב על בריאותכם, בעיקר אם אתם יוצאים החוצה. תדאגו לפחות לשתות הרבה ותגנו על עצמכם מפני החום והשמש. מצד שני אם אתם בדרך כלל קצת מפוזרים ושוכחים היכן הנחתם חפצים שונים, זהו יום מצוין לעשות קצת סדר סביבכם, להעיף, לזרוק או לתת במתנה חפצים שאינם בשימוש כבר זמן רב.

 

 תאומים

זה עשוי להיות בהחלט אחד השבתות היותר מהנות ואם ביליתם בימים האחרונים יותר מדי בבית, זהו בדיוק היום לשנות אווירה, להשתחרר מהכבדות ולהיטען באנרגיות אחרות. קחו היום  פסק-זמן מהשגרה ומהדאגה היומיומית ונצלו את מעבר הירח לבית הרומנטיקה והנאות החיים, שמשפר את מצב הרוח שלכם ואת רמת האנרגיה, כדי לצאת לבלות או להיות רומנטיים יותר. תוכלו גם להפתיע את ילדיכם או את בני הזוג בפעילות לא שגרתית, תוכלו אף לשלב זאת גם בבילוי משותף עם חברים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1