הורוסקופ יומי 22.06.2021 – יום שלישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שלישי!

גדי

זהו עוד יום נמרץ ומעניין שיתכנו בו אירועים שדורשים תגובה מהירה. אולם זהו יום מצוין להבלטת כישוריכם החברתיים. מעבר הירח בשעות אחר הצהרים לבית מצולות הנפש עשוי להשפיע על מצב הרוח ועל ירידה משמעותית ברמת האנרגיה הפיזית וכדאי שלא תתכנו מראש את תכניותיכם לאחר הצהרים, שמא תהיו עייפים מדי כדי להוציאם לפועל.

 

דלי

רצינות, יעילות וקפדנות הן מילות המפתח שלכם גם היום, לכן  הציבו את ענייני העבודה בראש סדר העדיפויות. מעבר הירח בשעות אחר הצהרים מבית הקריירה לבית החברים, יגרום לקצב להפוך בימים הקרובים לדינמי ומתאים יותר לפעילות שונה ומעניינת.

דגים

עוד יום מצוין ליציאה לסידורים או לפעילות מחוץ לעיר. אולם מעבר הירח בשעות אחר הצהרים לבית הקריירה שבמזל קשת יגביר בימים הקרובים את הלחץ או שיגרום לכם להפוך נוקשים מהרגיל, מה שבהחלט לא יעשה לכם את החיים קלים בימים הקרובים.

 

טלה

עוד יום מצוין לעסקים, להשגת מימון ולהשקעות. האינטואיציה הגבוהה, יכולה לסייע לכם רבות בתחום העסקי או הזוגי. ההתעסקות האינטנסיבית בענייני כספים ורגשות תתחלף בשעות אחר הצהרים בסקרנות, צורך בהחלפת דעות, או היכרויות מעניינות עם אנשים ונושאים מעניינים. עם זאת ייתכן שתתקשו בימים הקרובים להסתדר עם הגבלות או לקבל מרות.

שור

יום מוצלח לשיחה חשובה, למפגשים אישיים ולפעילות חברתית. הירח שמשייט עדיין בבית הזוגיות מציין שזהו יום נפלא ליצירת הרמוניה ושיתוף פעולה סביבכם. העוצמות הרגשיות שבכם, ילכו ותחזקו בימים הקרובים בעקבות מעבר הירח בשעות אחר הצהרים לבית התשוקות. יגביר את הפעילות ההורמונלית שתעצים את המיניות.

 

 תאומים

הירח שמשייט בבית העבודה יעודד אתכם להפגין גישה מעשית אך גם להראות יצירתיות בפתרון בעיה שנראית מאוד מורכבת.  אולם חשוב שתקפידו לעבוד בצורה מסודרת, נקייה ובסבלנות, תוך הקפדה על נוהלי הזהירות והבטיחות. מעבר הירח בשעות אחר הצהרים, לבית הזוגיות יעניק לכם, כמה ימים נפלאים לאהבה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1