הורוסקופ יומי 26.05.2021 – יום רביעי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

גדי

הירח המלא שיאיר היום את בית הסודות שהוא גם בית החולשות, ההדחקות והאויבים הנסתרים, יעזור לכם להתחבר בשבועיים הקרובים אל הצד הנסתר של התודעה העצמית שלכם. אצל חלק מכם זה עשוי לפעול כנסיבות חיצוניות, בדרך כלל דיי מוזרות, או לגרום לכם לגלות שמישהו פועל נגדיכם מאחורי גבכם. מצד שני, זה יכול לעודד רצון להרחיב את המודעות, לעסוק בפעילות רוחנית כלשהי ואולי גם יפיח בכם רוח התנדבותית.

 

דלי

הירח המלא שיאיר היום את הבית שקשור לחברים, קשרים עם חברות גדולות והשאיפות לעתיד, מציין שבשבועיים הקרובים אתם עשויים להשפיע על רבים או לזכות בפופולרית רבה. בשבועיים אלה רצוי ליזום יותר פגישות עם נציגי חברות אחרות, להיפתח, למעגלים חברתיים חדשים ואל תוותרו על מפגשים חברתיים או מקצועיים. מאידך, יתכנו גם בתקופה זו גם הפתעות ומצבים שקשה לצפות אותם מראש ואפילו צינון קשר חברתי מסוים. לפנויים/יות שביניכם זו עשויה להיות תקופה מצוינת להיכרויות רומנטיות.

דגים

בעקבות הירח המלא שיאיר היום את בית הקריירה והתדמית הציבורית, נראה, שענייני עבודה וקריירה יהפכו מרכזיים יותר בשבועיים הקרובים. אתם תוכלו להשפיע יותר ולקדם את האינטרסים הקרייריסטים שלכם, אם כי תצטרכו גם  יותר תמיכה, מבני המשפחה, או מבני הזוג. גם ענייני מגורים עשויים לעלות על הפרק ותיתכן אולי מחשבה על הרחבת המשפחה, אך מה שאולי הכי חשוב, שלמרות הנחישות הגוברת רצוי להפגין רגישות גם לסובבים ולהימנע מחיכוכים בעבודה, בעיקר עם בעלי התפקידים הבכירים.

 

טלה

הירח המלא שיאיר היום את הבית שקשור לתפיסות עולם ולהרחבת אופקים, מציין שזה הזמן להיפתח לרעיונות חדשים ולהסתכל אל עבר העתיד ולחשוב על התפתחותכם, דרך לימודי המשך, קורסים או נסיעה לחו"ל. הדמיון שלכם יהיה פורה יותר בתקופה הקרובה ואתם עשויים להעלות רעיונות מעניינים, או ליהנות משיחות וממפגשים אינטלקטואלים, אך יתכן שיגבר בכם הצורך לעשות איזה שינוי כיוון או להתנסות בחוויה הרפתקנית.

שור

הירח המלא שיאיר היום את הבית שקשור לשליטה, לרגשות, לרכוש ופיננסים יגביר בשבועיים הקרובים את הפעילות בתחומים אלה. תקופה זו מתאימה לבדיקת המצב, להתייעצויות עם מומחים פיננסיים ולמימוש רווחים. זה הזמן לקבוע נהלים וסדרי עדיפות לשימוש בכספים, אולם יתכנו גם קונפליקטים, בעיקר עם בני הזוג, או השותפים העסקיים, בגלל הצורך של אחד הצדדים לשלוט על התחום הכספי ובזכות לומר את המילה האחרונה.

 

 תאומים

הירח המלא שיאיר היום את הציר הקשור ליחסים ולזוגיות עשוי לחדד בשבועיים הקרובים את הניגוד שבין הצרכים המשותפים, מול הצרכים האישיים של כל אחד מבני הזוג. בתקופה זו אתם עשויים לחוש בעוצמה רגשית מוגברת וגם בצורך, בעיקר כשמדובר בפנויים ובפנויות, להתחייב בקשר קיים או למצוא קשר מחייב יותר. בכול מקרה עדיף שתפעלו כעת בדיפלומטית, זה בהחלט יסייע לכם לקדם את מטרותיכם ובעיקר בתחום הזוגיות ובעבודה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1