הורוסקופ יומי 23.06.2021 – יום רביעי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

גדי

אתם יותר רגשניים וחסרי מנוחה היום ונוטים להיות מושפעים מדי מהאווירה סביבכם, ואתם גם עלולים להיפגע ולהיעלב די בקלות. הירח שמשייט בבית מצולות הנפש והפעילות מאחורי הקלעים שלכם יכול לבלבל ולגרום לכם להתעייף במהירות וגם לעורר בכם תחושת ריחוק וניתוק ממה שמתרחש סביבכם. עם זאת, זהו יום מוצלח להפגנת יצירתיות, לביטוי רגשי ועשיית מחווה נדיבה למישהו, וגם יום מבורך להתנדבות ומתן עזרה אחרים. במקביל, סיום נסיגת מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת, יביא לשיפור הדרגתי בקידום המטלות שיוטלו עליכם והשגרה תתנהל בתקופה הקרובה בצורה רגועה יותר.

 

דלי

יום די אנרגטי שמצוין לקדום עצמכם ורעיונותיכם, לפעילות חברתית, להשתתפות באירועים, יצירת קשרים, להשגת מידע ולקבלת תשומת לב רבה מהסובבים. קרוב לוודאי שיהיה לכם קל יותר להשפיע היום על הסובב ואם תפגינו יותר יצירתיות תוכלו לשווק את עצמם ורעיונות בהצלחה רבה. כדאי שתנצלו את מיקום הכוכבים גם כדי להביט קדימה ולהקדיש מחשבה על עתידכם. במקביל, סיום נסיגת מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת, תביא בהדרגה לשיפור ביחסים חברתיים ויהיה לכם יותר חשק לנצל את הזמן הפנוי שלכם בצורה שונה ממה שהתרגלתם.

דגים

חשוב שתישארו ממוקדים היום ותנסו לשמור על הרצף בין הדברים, תוך כדי גילוי חשיבה בהירה, מפוכחת ומעשית. שיוט הירח בבית הקריירה מראה בדרך כלל על עלייה בלחץ שיופעל עליכם ונראה שגם האינטנסיביות של ההתרחשויות תגבר. עם זאת אתם תחושו חשופים יותר היום ולכן חשוב שתפגינו איפוק, רצינות ובגרות ובמקרים מסוימים עדיף לחפש פשרות, להפגין גמישות ואפילו לוותר. כמו כן במקביל, התקשורת עם בני המשפחה תשתפר בהדרגה בזמן הקרוב בעקבות סיום נסיגת מרקורי ובעוד כמה ימים תוכלו לשוב ולפעול במרץ לקידום התוכניות לשיפור תנאי המגורים.

 

טלה

מיקום הכוכבים יעודד ביומיים הקרובים עצמאות מחשבתית שעשויה להוליד רעיונות מקוריים וחדשניים, שאולי יביאו אתכם להסיק מסקנות חדשות שישפיעו על תכניותיכם לעתיד. ככלל, זהו יום נהדר לישיבה בחברותא לשיחות פילוסופיות, להתייעצות והחלפת מידע או לדיון מתלהב בענייני היום. אולם אתם צריכים להיזהר היום משאננות ומביטחון עצמי מופרז, שעשויים לדרבן אתכם להמר ולקחת סיכונים גדולים מהרגיל. במקביל, סיום נסיגת מרקורי, מסמלת את סיום תקופת השיבושים במכשירים אלקטרוניים או ברכב ובתקשורת שלכם עם הסובבים.

שור

הנטייה לעקשנות ולהפגנת כוח תגבר היום בהשפעת הירח שמשייט בבית השמיני שמעורר את כוחות הנפש שלכם ויכול להוביל גם לתגובות רגשיות עמוקות, קיצוניות או לחשדנות. מיקום הירח מדגיש גם נושאים פיננסיים ולשיתופי פעולה כלכליים. במקביל, אמנם סיום נסיגת מרקורי היום, תשפר את היכולת שלכם לשלוט במצבכם הכספי, אך זה יקרה בהדרגה ולכן חשוב שתפעלו כרגע בשיקול דעת ודחו רכישות לא דחופות וחתימה על מסמכים מחייבים בכמה ימים.

 

 תאומים

האנרגיות ממשיכות להשתחרר והתחושה הופכת נינוחה ואופטימית יותר וביומיים הקרובים יהיה לכם קל יותר להותיר רושם חיובי או להתחבר לאנשים חדשים. אם לאחרונה נוצרו מתחים או משקעים בניכם לבין אדם קרוב, הרי שזהו יום מוצלח לשיחת הבהרה, פיוס וגם לבילוי אוהבים בשניים. במקביל, אמנם, סיום נסיגת מרקורי, שליטכם האסטרולוגי שתתרחש במהלך היום במזלכם, יחזיר לכם בהדרגה את השליטה על חייכם, אולם בימים הקרובים ייתכנו עדיין שיבושים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1