הורוסקופ יומי 24.06.2021 – יום חמישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

גדי

אמנם אתם פותחים את היום כשהאנרגיה שלכם עדיין ברמה נמוכה יחסית, אך מעבר הירח בשעות אחר הצהרים למזלכם ימלא אתכם בהמון אנרגיה אסרטיבית ותחרותית שתדרבן אתכם לסגור את הפיגורים שאולי נוצרו בימים האחרונים ונראה שבסופו של דבר תוכלו לסיים את השבוע הזה בהצלחה רבה. האנרגיות החדשות והמרעננות האלה ידרבנו אתכם להפגין יותר ספונטאניות וכדאי שתכינו תכניות מעניינות לסוף השבוע.

 

דלי

מצב הרוח הידידותי ימשיך ללוות אתכם עד לשעות אחר הצהרים ואז תחל ירידה אנרגטית שתמשיך גם בסוף השבוע. לפיכך רצוי שתמהרו לסיים בשעות הבוקר את כול המשימות החשובות והדחופות ואת אלה שדורשות מיקוד רב וחשיבה צלולה. אגב ייתכן שתאלצו להתאים את תכניותיכם לערב ולסוף השבוע לרמת האנרגיה הלא יציבה.

דגים

נראה שמצפה לכם עוד בוקר עמוס, אולם  מעבר הירח בשעות אחר הצהרים מבית הקריירה לבית החברים, יגרום להמשך היום להיות בעל קצב שונה שמתאים יותר לפעילות שונה ומעניינת יותר. למעשה מצב רוח שהופך קליל ולבבי יותר בשל מעבר הירח לבית החברתי, ילווה אתכם גם בסוף השבוע וכדאי שתנצלו זאת כדי לארגן מסיבה או פעילות מעניינת עם החברים.

 

טלה

הירח שמשייט בבית הרחבת האופקים ימשיך למלא אתכם הבוקר באנרגיה אופטימית וביצירתיות מחשבתית, אך מעבר הירח בשעות אחר הצהרים לבית הקריירה ישנה את האווירה סביבכם ויגביר את העומס והלחץ עליכם. הדבר ידרוש מכם להפגין יותר חריצות ומשמעת עצמית וייתכן צורך לקחת את העניינים לידיים ולטפל בהם בצורה רצינית, נחושה, נמרצת ומעשית. ייתכן שתתבקשו להגדיל ראש ולתת יד לעזרה. בכול מקרה חשוב שתגלו יותר איפוק.

שור

הגודש הרגשי שליווה אתכם בימים האחרונים יתפזר בשעות אחר הצהרים עם מעבר הירח ממזל קשת למזל גדי ישפר את מצב הרוח שלכם וימלא אתכם באנרגיה אופטימית וברצון לשבור את השגרה. כדאי לנצל את סוף השבוע שבפתח לפעילות תרבותית-בידורית מעניינת, או לפעילות חווייתית בחיק הטבע.

 

 תאומים

העוצמות הרגשיות שבכם, ילכו ותחזקו בשעות אחר הצהרים בעקבות מעבר הירח לבית התשוקות, גם הראייה שלכם תהפוך למעשית וכלכלית יותר וייתכן שתזהו בימים הקרובים הזדמנות לעשות איזה 'מכה' קטנה ורווחית. על כן מומלץ שתנצלו את המשך היום ליצירת קשרים אישיים או עסקיים חדשים ואת הלילה לחיזור ולכיבוש לבבות. במקביל, המשיכו בשמירה על האווירה הטובה סביבכם ותמנעו ממאבקי כוח.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1