הורוסקופ יומי 25.06.2021 – יום שישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

גדי

מעברו של ונוס, כוכב היופי והאהבה, למזל אריה, תגביר גם את תשוקתכם לכוח, השפעה וכסף. בשלושה וחצי השבועות הקרובים יהיה לכם קל יותר להשיג כסף ממקורות חיצוניים (הלוואה וכדומה) ויתכן שתחושו צורך להשקיע במוצרי אופנה, אמנות ויופי. עם זאת עוצמת הרגשות שגוברת תגביר את התשוקה החומרית, הפיזית ולפעמים גם את החשדנות ולכן קשר אהבה או שותפות שיתחילו בתקופה זו יכולים להיות אינטנסיביים, או תובעניים אך לבטח ישפיעו עמוקות על חייכם.

 

דלי

היום תחל תקופה נחמדה שמוצלחת בדרך כלל, להיכרויות, למשא ומתן, יצירת שותפויות ולגישור ופתרון בעיות שונות בחיי הזוגיות וביחסים קרובים. מעבר ונוס, כוכב היופי והאהבה, לבית הזוגיות והשותפויות שבמזל אריה מעורר בדרך כלל את הצורך בשיתוף פעולה הרמוני ובפיוס, אם כי לפעמים תתכן גם רכושנות יתר כלפי בני הזוג ותחושת קנאה וחשדנות. לפנויים ולפנויות – זהו בהחלט הזמן לצאת יותר לפגישות היכרות או לקבל החלטה לגבי העמקת הקשר הקיים.

דגים

מעבר ונוס, כוכב היופי והאהבה, לבית הבריאות והעבודה שלכם, יעודד ויעזור לכם בשלושה וחצי שבועות הקרובים לשפר את בריאותכם, להכניס סדר ולשפר את העיצוב של מקום עבודתכם ובעיקר את היחסים שם. תוכלו אף ליצור קשרי עבודה חדשים ביתר קלות. כדאי בהחלט לנצל את התקופה הזו ולשים לב יותר גם לנושאי הבריאות השונים. זה גם הזמן המתאים ביותר להפסיק לעשן, להתחיל בדיאטה, אימוני כושר או להיגמל מכל הרגל לא אסתטי או לא בריא אחר.

 

טלה

מעבר ונוס, כוכב האהבה, לבית היצירה והנאות החיים יעניק לכם תקופה בת כשלושה וחצי שבועות של שכרון חושים נעים, יצירתי ורומנטי.  ונוס יכולה לעורר בכם את הצורך לבלות יותר בטיפוח תחביבכם, לצאת יותר לבלות וגם ליהנות הרבה יותר בחברת ילדיכם. אצל חלק מיקום ונוס עשוי להתחבר לנושא ההיריון או לידה. מצד שני, המשמעת העצמית ירודה יותר ותיתכן נטייה לנהנתנות יתר, להיסחפות ולהגזמות. לפנויים ופנויות – הפופולריות שלכם תגבר ותחזק את הביטחון העצמי ובהחלט ייתכנו בתקופה זו היכרויות נעימות ולרוב מוצלחות מאוד, לכן כדאי שתקדישו יותר זמן לנושא זה.

שור

מעבר ונוס, כוכב היופי והאהבה, למזל אריה, מעודד בילוי ומתן תשומת לב מוגבר לענייני המגורים והמשפחה. הצורך ליצור אווירה הרמונית סביבכם יגבר בשלושה וחצי הקרובים  ותהיה לכם יכולת ונכונות לגשר ולהשכין שלום גם בין בני המשפחה. ייתכן שתחושו גם צורך לשנות את הגוון או את עיצוב המגורים וזהו בהחלט הזמן הנכון לנסות להוציא את זה לפועל

 

 תאומים

זה הזמן להראות ולומר לאנשים הקרובים אליכם כמה אתם אוהבים ומעריכים אותם. מעבר ונוס, כוכב היופי והאהבה, ושליטתכם האסטרולוגית לבית החשיבה, הלמידה והתקשורת, יתרום לחיזוק הקשרים שלכם עם הסובבים בסביבה היומיומית כגון: אחים, אחיות ושכנים. ייתכן שבשלושה וחצי הקרובים תחושו צורך לקשט ולהשקיע בעיצוב הגינה וסביבות המגורים, לשדרג את מערכות השמע והתקשורת או אפילו להחליף את המכונית. פנויים ופנויות – זהו הזמן להרחיב את גזרת החיפוש ולגייס לעזרתכם גם את אמצעי התקשורת השונים (אינטרנט, מדורי היכרויות וכדומה).

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1