הורוסקופ יומי 26.06.2021 – יום שבת – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

גדי

זו שבת נפלאה ואנרגטית בזכות שיוט הירח במזלכם, שתורם לשיפור מצב הרוח ולחיזוק הביטחון העצמי, וגם מגביר את האנרגטיות והמוטיבציה שלכם להתחלות חדשות. הדבר יגביר גם את הפופולריות שלכם ויעודד נדיבות ופרגון מכם ואליכם. אז אל תתפלאו שאנשים יחפשו היום את קרבתכם. על כן מומלץ שתניחו לעצכם  להעז יותר, הפגינו נוכחות באירועים השונים בעיר, ובעיקר השקיעו בחיי האהבה שלכם. העיקר, שלא תבזבזו את היום הנהדר הזה סתם בביתכם. אולם מעבר הירח בסביבות השעה 17:00 למזל דלי, שם מצוי בית הכספים שלכם, יכול לשנות את האווירה ולעורר בימים הקרובים את הצדדים החומריים שבכם ואולי אף ידרבן אתכם לצאת לשווקים ולרכוש מוצרים בלי לעשות חשבון.

 

דלי

אתם עדיין תשושים ונטולי אנרגיות בשל מיקום הירח בבית מצולות הנפש, על כן נצלו את השבת למנוחה ולפעילות רגועה ופחות מאמצת וגם לעריכת סדר במחשבות. אצל חלק מכם תיתכן היום נטייה להסתגר, להתבודד או להסתיר את רגשותיכם מאחרים ואולי גם מעצמכם. עדיף שתירגעו ותתייחסו לדברים ברוח טובה, נסו לזרום עם ההתרחשויות, ללא כל תכנון מוקדם ולא נורא אם בסופו של דבר אפילו תצטרכו לבלות את רוב היום בחברת עצמכם ומחשבותיכם. המרץ וההתלהבות ישובו למלא אתכם בסביבות השעה 17:00, בעקבות מעבר הירח למזלכם, מה שבוודאי יגביר את הביטחון העצמי וימלא אתכם באנרגיה רבה שמעודדת יצירתיות, העזה ויוזמה. נצלו זאת הערב ובימים הקרובים.

דגים

קצב העניינים ממשיך להיות מהיר ואתם זקוקים גם היום לריגושים ולחברת אנשים מעניינים, אחרת תשעממו.  הירח, שמשייט בבית החברים, בהחלט מעודד אתכם לצאת לבלות ולקחת חלק באירועים חברתיים בהם תיתכן אולי היכרות מעניינת, תקבלו מידע מעניין או שתתעשרו ברעיונות חדשים. מומלץ שתנצלו את השבת הזו כדי לעשות משהו מיוחד ומרגש שאולי מעולם לא עשיתם. תיתכן אף היכרות מעניינת, בעיקר אם אתם מחפשים קשר רומנטי. אולם המרץ והאנרגיה החברותית ילכו וידעכו בהדרגה משעות אחר הצהריים, בעקבות מעבר הירח לבית מצולות הנפש, מה שיכול להגביר את הרגישות ולהפיל עליכם תשישות ואי חשק לצאת מהבית.

 

טלה

אתם די אנרגטיים ומעשיים גם היום ולכן אתם יכולים להספיק לעשות הרבה יותר דברים מהרגיל. אולם תתכן היום נטייה לנוקשות ואולי אף לדאגנות לא שגרתית וייתכן כי נושא מסוים באמת מטריד אתכם באופן מיוחד, אך עדיף שתניחו לדברים האלה היום ותשקיעו את האנרגיה שלכם בענייני אהבה והנאה. אולם האנרגיות יחלו להשתנות בסביבות השעה 17:00, בעקבות מעבר הירח לגזרה החברתית. הדבר יגביר את הצורך שלכם בריגושים ובפעילויות חברתיות, ובעיקר יגבר הצורך שלכם להיות במרכז ולקבל את רוב תשומת הלב.

שור

שבת נהדרת לחשיבה פילוסופית ולתכנון תכניות לזמן הקרוב והרחוק. זהו גם יום נפלא, אופטימי ולפעמים אפילו מרגש וכדאי שתנצלו את האנרגיות המבורכות כדי לצאת מהבית למרחבים, לטבע, לים או שתיסעו לחבר שגר במקום קסום מחוץ לעיר. הצד הוגה הדעות שבכם, מאפשר לכם לראות ולהבין היום את הדברים בצורה בהירה ורחבה יותר ושיחות ומידע חדש, עשויים לעורר בכם רעיונות מקוריים. אולם מעבר הירח בסביבות השעה 17:00 לבית הקריירה והתדמית, מה שידרוש מכם להפגין בימים הקרובים יותר איפוק ושליטה עצמית שנובעים גם מהצורך לעשות איזו הפרדה בין ההיגיון לרגשות.

 

 תאומים

כנראה שיהיה קל לרגש ולפתות אתכם היום, בעיקר אם מדובר בכל מיני מציאות, מבצעים, או בשכיות חמדה, ואם אתם חסים על חשבון הבנק שלכם, עדיף שלא תסתובבו במקומות שכאלה עד לשעות הערב. מעבר הירח בסביבות השעה 17:00 למזל דלי, שם מצוי בית הרחבת האופקים שלכם, ישנה את מצב הרוח הרגשני לקליל ואופטימי יותר ויעורר את הצורך בפעילות מעניינת ולא שגרתית.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1