הורוסקופ יומי 28.06.2021 – יום שני – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

גדי

לפניכם עוד יום מעשי שמעורר השראה ורעיוניות שיכולים לעזור ביצירת קשרים ומיזוגים עסקיים, או  להביא רעיונות לחיסכון, לשיפור הרווחיות ואיך לייצר להכנסות נוספות. אולם הקצב האיטי של הימים האחרונים ישתנה בסביבות השעה 21:00, בעקבות מעבר הירח לבית החשיבה, התקשורת והניידות, מה שיכול לעורר את הסקרנות, לשפר את הזיכרון ואת כושר הביטוי, מהירות החשיבה ואת הצורך בפעילויות מעניינות.

 

דלי

היום יפתח שוב ברמת אנרגיה גבוהה בזכות הירח שמשייט במזלכם, מה שמגביר את הסיכוי להצלחה ביוזמות, יפה לפעילות נמרצת בכל הקשור לחיזוק מעמדכם ולקידום האינטרסים שלכם.  אולם מעבר הירח בסביבות השעה 21:00 לבית הכספים עשויי לצנן קצת את ההתלהבות הגבוהה של הימים האחרונים ולהחזיר אתכם לקרקע המציאות. למעשה עניינכם הפיננסיים והצרכים החומריים שלכם יודגשו בימים הקרובים  וזה הזמן לחדש את המידע שבידכם או להפוך אותו להשקעה כלשהי.

דגים

הירח שישייט עדיין הבוקר בבית תת המודע ומצולות הנפש, יגביר את הסיכוי  למצבי שכחה ופיזור נפש ולכן רצוי שתקפידו יותר עד לסביבות השעה 20:30 בכללי הזהירות ובמהלך הנהיגה. כמו כן, עדיף  שתתרכזו בנושאים העיקריים והדחופים תחילה. למעשה, מעבר הירח בסביבות השעה 21:00 למזלכם, ימלא אתכם באנרגיות רעננות שידרבנו אתכם להפגין יותר ספונטניות וכדאי שתתחילו להכין תכניות מעניינות לערב ולימים הקרובים.

 

טלה

לפניכם עוד יום נמרץ ומעניין שיתכנו בו אירועים שדורשים תגובה מהירה. מעבר הירח בסביבות השעה 21:00 לבית מצולות הנפש עשוי להשפיע על מצב הרוח ועל ירידה משמעותית ברמת האנרגיה הפיזית וכדאי שלא תתכנו מראש את תכניותיכם לשעות אחר הצהרים ולימים הקרובים, שמא תהיו עייפים מדי כדי להוציאם לפועל.

שור

רצינות, יעילות וקפדנות הן מילות המפתח שלכם גם הבוקר, לכן  הציבו את ענייני העבודה בראש סדר העדיפויות. מעבר הירח בסביבות השעה 21:00  מבית הקריירה לבית החברים, יגרום לקצב להפוך בימים הקרובים לדינמי ומתאים יותר לפעילות שונה ומעניינת.

 

 תאומים

עוד בוקר מצוין ליציאה לסידורים או לפעילות מחוץ לעיר. אולם מעבר הירח בסביבות השעה 21:00 לבית הקריירה שבמזל דגים יגביר בימים הקרובים את הלחץ או שיגרום לכם להפוך נוקשים מהרגיל, מה שבהחלט לא יעשה לכם את החיים קלים בימים הקרובים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1