הורוסקופ יומי 01.07.2021 – יום חמישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

גדי

מיקום השמש בבית הזוגיות ושיתופי הפעולה ומיקום ונוס, כוכב האהבה בבית התשוקות, יעודד אתכם החודש להתגמש, להיות סלחניים ודיפלומטיים יותר ולפנויים ולפנויות שבניכם זהו חודש מוצלח במיוחד. בכול אופן, נראה שביומיים וחצי הקרובים תצטרכו להקדיש יותר תשומת לב לענייני המשפחה והמגורים ויתכן שתתקלו במישהו שלא פגשתם מזמן. מעבר הירח למזל טלה מעורר בדרך כלל את רגישותכם ומכיוון שקל לכם בדרך כלל לפעול ממקום הגיוני ושכלתני דווקא, הרי שזה יכול להוות דווקא שינוי מרענן עבורכם, לחוות את החיים דווקא ממקום אחר. חשוב שתשמרו בימים אלו על איפוק ותמנעו מתגובות אימפולסיביות.

 

דלי

לפניכם חודש די עמוס במטלות, שמצוין גם למבצע לסידור הבית והארונות או המלתחה, לכבוד הקיץ שבפתח. מרס במזלכם, יגביר את רמת האנרגיה ואת התחרותיות, אולם גם יכול לגרום לכם להתעמת את עם הסובבים. מצד שני, מיקום ונוס, כוכב האהבה בבית הזוגיות יעודד אתכם עד ל-22 ליולי להיות יותר סלחניים וגמישים ולפנויים ולפנויות שבניכם זו התחלת תקופה מוצלח ליצירת קשר זוגי. בכול אופן, אתם תהיו הרבה יותר אנרגטיים ביומיים וחצי הקרובים והחשיבה שלכם תהפוך למהירה וליצירתית יותר ואם תפגינו ערנות,  אתם עשויים לזהות הזדמנויות מיוחדות, או לעלות רעיונות מבריקים. נצלו את היום למפגשים שונים בהם תוכלו ליצור קשרים או שתפרו מבחינה רעיונית. תוכלו לפרוק היום את המרץ המוגבר גם בחדר הכושר, במפגש חברים, או באיזה בר נחמד שבו תוכלו לשוחח בחופשיות ואף להתחכך במגוון אנשים.

דגים

אתם תהיו ידידותיים ורומנטיים יותר החודש ויהיה לכם צורך לכייף וליהנות יותר מהחיים. למעשה, יולי הוא חודש מצוין כדי להתבלט, לעיסוק בתחביבים ולמתן מוצא ליצירתיות שבכם. נצלו אותו לבילוי ולהשתתפות באירועים שונים, בהם תוכלו גם להרחיב את המעגלים החברתיים, ליצור קשרים עסקיים, או להיפתח לנושאים חדשים. אולם תיתכן גם נטייה להגזמות ולפריקת עול. בכול אופן, ענייני כספים יודגשו ביומיים וחצי הקרובים, בעקבות מעבר הירח למזל טלה ויתכנו התפתחויות חיוביות, בעיקר אם תפגינו פתיחות מחשבתית, גישה חדשנית ויצירתית יותר. רצוי שתשלטו ביומיים אלה ביצרים החומריים והצרכניים שלכם, שעשויים לגרום לכם להתפתות די בקלות להוצאת כספים מיותרת.

 

טלה

יולי הוא לרוב תקופה רגישה עבורכם, בה אתם חווים שינויים תכופים במצב הרוח וזאת בעיקר בשל מיקום השמש בגזרה שעוסקת בעניינים רגשיים ומשפחתיים. ייתכן שבתקופה זו עניינים או משברים מהעבר יכולים לשוב להווה, אך זה בהחלט הזמן להתמודד עימם בגישה שונה ויצירתית. עם זאת, מיקומה של ונוס, כוכב האהבה בבית ההנאות, תשפר את המצב ותעורר בכם חשק לבלות ולאהוב. בכול אופן, נצלו את האנרגיה הגבוהה שתמלא אתכם היום לסגירת הפיגורים ולסיום מוצלח של שבוע העבודה. חזרת הירח למזלכם, תמלא אתכם ביומיים וחצי הקרובים במרץ רב שידרבן אתכם להיות יוזמים, תחרותיים ותאבי אתגרים. זהו יום מצוין להתחלה חדשה, ליצירת קשרים, לבילוי עם חברים ובעיקר ליוזמה רומנטית נועזת ויצירתית.

שור

יולי הולך להיות חודש יותר דינמי שידרוש מכם יותר גמישות וסינכרוניזציה. החודש אתם תהיו יותר תקשורתיים והרבה יותר אנרגטיים, יצירתיים, סקרניים, צמאי לריגושים וגם חסרי מנוחה. חודש יולי יעודד צורך בשינויי, ושיחות עם אנשים שונים מהסביבה היומיומית יסייעו לכם למצוא פתרונות טובים. דגש נוסף קיים החודש על התחום המשפחתי. מצד אחד ייתכנו מתחים וחיכוכים, אולם זו בהחלט תקופה טובה להתקרב ולשפר את הקשר עם בני המשפחה. בכל אופן, בעקבות מעבר הירח לבית מצולות הנפש אתם תחושו היום ירידה אנרגטית שעשויה להשפיע עליכם מבחינה פיזית ונפשית. אתם עשויים להיות היום הרבה יותר מבולבלים, מפוזרים ורגישים וייתכנו אולי גם שיבושי תכניות שלא באשמתכם. על כן הרשו לעצמכם להתאמץ פחות והתאימו את תכניותיכם ליכולת ולקצב האישי שלכם.

 

 תאומים

עניינכם כספיים, יקבלו דגש מוגבר החודש הקרוב ומומלץ שתקבעו מראש את גבולות התקציב כדי שלא תיסחפו לבולמוס קניות ובזבוזים. מצד שני זה בהחלט זמן מוצלח לחפש לעצמכם עיסוקים נוספים במקביל שיביאו לכם עוד רווחים. כמו כן, קרוב לוודאי שתהיו החודש גם הרבה יותר עקשניים ושאפתניים ואתם עלולים להתחכך עם קולגות בעבודה, בעיקר אם תפגינו חוסר רגישות או תחרותיות מוגזמת כדי להשיג משרה או מטרה מסוימת. במקביל, מעבר הירח לבית החברים, יגרום לכם להיות הרבה יותר קלילים, משעשעים, ידידותיים ופתוחים להיכרויות  וכדאי שתנצלו את היומיים הקרובים למפגשים מלהיבים. בימים אלה, עשויות להתעורר בכם מחשבות על עתידכם, או שיהיה לכם צורך בפעילות שונה מהפעילות היומיומית הרגילה. זה גם הזמן להפגין יותר עצמאות או לפחות להרגיש חופשיים מתלות באחרים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1