הורוסקופ יומי 02.07.2021 – יום שישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

גדי

למרות שקשה לכם להודות בכך, אתם הרבה יותר פגיעים היום ומשתוקקים למילה חמה ומעודדת. ייתכן שדברים מהעבר שטרם נסגרו ישובו היום להטריד אתכם, כדאי שתשמרו על שליטה עצמית כדי לא לתת לזה להתבטא בהתפרצות כעסים. למעשה תוכלו להצליח יותר אם תאמצו גישה צנועה, תוותרו קצת על האגו ותפגינו יותר רגישות לסובב. קרוב לוודאי שאף תרגישו טוב אם תהיה לכם הזדמנות לייעץ או להושיט למישהו עזרה כלשהי.

 

דלי

סוף השבוע שבפתח יתאים להתאווררות מענייני היום, אך מאחר שאתם עשויים לגלות קוצר-רוח ולהשתעמם דיי מהר ביומיים אלה, כדאי לגוון בפעילות מרגשת ומאתגרת יותר. הירח שיתארח בסוף השבוע בבית החשיבה והתקשורת גורם בדרך כלל להגברת קצב ההתרחשויות וגם את הצורך לתקשר ולהחליף דעות עם אחרים. לכן היומיים הקרובים מתאימים למפגש חברים באיזה מקום מקסים, לטיול רגלי בשניים בפארק או על שפת הים.

דגים

הגזרה הכלכלית תצבור תאוצה בסוף השבוע וזה יכול לעודד יציאה למסע קניות יקר ולא הכי חסכני. לכן עדיף שתכינו רשימה ותיצמדו אליה, כך תוכלו לשלוט יותר בדחפים הרגשיים שמדרבנים בכם את הצרכים הצרכניים כעת. ייתכן שיתעורר בכם חשק לרכוש כול מיני אביזרים שישפרו את אווירת המגורים וסוף השבוע הזה מוצלח גם לאירוח.

 

טלה

נצלו את סוף השבוע לבילוי מרגש או יוצא דופן, ארגנו מפגש חברים או ערב רומנטי. הירח שמתארח היום במזלכם ממלא אתכם באנרגיה רבה שתדרבן אתכם להיות אקטיביים, תחרותיים ופחות צפויים. יתכן היום מפגש לוהט ויצרי מאוד, בניכם לבין מישהו שהקשר עם אדם זה רגשי או טעון. מפגש שכזה עשוי להלהיב אתכם, להבהיר כמה סוגיות, או לעצבן ולהרגיז אתכם.

שור

סוף השבוע מתחיל באנרגיה מבולבלת ולא יציבה, ועל כן יתכנו שינויים בתוכניותיכם. קרוב לוודאי שאצל רובכם המנוחה תהייה העדפה הראשונה, אולם אל תפסלו על הסף הזמנה לבילוי מעודד, שונה ולא שגרתי. בכול מקרה זה לא הזמן לפעילות מלחיצה ומאמצת או לדיון בנושאים מעצבנים או בצרותיהם של אחרים.

 

 תאומים

הקסם שלכם גובר ויום השישי הזה אמור להיות די כייפי וידידותי, היום תוכלו לקבל חשיפה רבה, לכן רצוי שתקדישו יותר תשומת לב להופעתכם. לפנויים בניכם שייבלו היום במקומות הנכונים צפויה היכרות מעניינת ומרעננת. אולם, מכיוון שממחר אחר הצהרים תורגש אצלכם ירידת אנרגיות כדאי שלא תדחו את התוכניות וגם עדיף שלא תתכננו או תתחייבו לגבי התוכניות למחר אחר הצהרים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1