הורוסקופ יומי 03.07.2021 – יום שבת – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

גדי

זהו יום מעורב והפכפך שמתחיל במצב רוח מופנם וביתי, אולם הרגישות שליוותה אתכם בימים האחרונים תעלם בהדרגה משעות אחר הצהרים ואתם תתמלאו בהמון אנרגיה שטרם חשתם כדוגמתה מעבר הירח אחר הצהרים למזל שור, מצוין לפעילויות חברתיות, למסיבות או לערב רומנטי מיוחד ויצירתי, זה ממש לא הזמן להישאר לבדכם בבית.

 

דלי

מיקום הירח הבוקר, מצוין למפגש קליל עם החברים, לנסיעה מחוץ לעיר לאיזה מקום מקסים, לבלוי כיפי עם הילדים וגם לפעילויות משותפות, מהנות ומשעשעות בחברת האחים והאחיות. מעבר הירח אחר הצהרים למזל שור, יתאים לבילוי שבת אחר הצהרים בחברת בני המשפחה או לאירוח בביתכם.

דגים

אתם עשויים להיות נהנתנים ובזבזניים מאוד גם היום עד לשעות אחר הצהרים. הקצב האיטי יחסית של הימים האחרונים ישתנה משעות אחר הצהרים בעקבות מעבר הירח למזל שור וכדאי שתנצלו זאת למפגשים חברתיים ולבילוי קליל ומשעשע.  מיקום הירח עשוי לגרום לכם להשתעמם בקלות מפעילות שגרתית, אולם הוא מעודד פעילות משותפת בחברת מכרים, שכנים או חברים מהשכונה.

 

טלה

אתם תיהנו עד לשעות אחר הצהרים מאנרגטיות גבוהה בזכות המרץ הרב שיזרים בכם הירח שבמזלכם וכדאי שתנצלו זאת כדי לבלות וליהנות בחברת החברים ובאירועים שונים. מעבר הירח לקראת השעה 16:00 לבית הכספים ישנה את האווירה ויעורר בימים הקרובים את הצדדים החומריים שבכם ואולי אף ידרבן אתכם לצאת לשווקים ולרכוש מוצרים בלי לעשות חשבון.

שור

האנרגיות יהיו עדיין נמוכות הבוקר ולא יהיה נורא אם תנוחו ותאספו כוח עד לשעות הצהרים המאוחרות. המרץ וההתלהבות ישובו למלא אתכם לקראת השעה 16:00, בעקבות מעבר הירח למזלכם, מה שבוודאי יגביר את הביטחון העצמי וימלא אתכם באנרגיה רבה שמעודדת יצירתיות ויוזמה.

 

 תאומים

המרץ והאנרגיה החברותית שליוו אתכם בימים האחרונים ילכו וידעכו בהדרגה משעות אחר הצהרים, בעקבות מעבר הירח לבית מצולות הנפש, מה שיכול להגביר את הרגישות ולהפיל עליכם תשישות ואי חשק. לכן, אל תעמיסו על עצמכם יותר מדי משעות אחר הצהרים ונסו למלא את הריקנות הפנימית, בדברים בעלי תוכן רוחני וגם בילוי מאוורר במחיצת חברים מפרגנים יכול לשחרר, לעודד ולשפר לכם את מצב הרוח.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1