הורוסקופ יומי 04.07.2021 – יום ראשון – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום ראשון!

גדי

השבוע מתחיל במצב רוח נמרץ, אופטימי וחברותי שמושפע רבות משיוט הירח בבית ההנאות, היצירה, הפרסום  והרומנטיקה, מה שיגרום לכם להתבלט מאוד היום. נצלו את היום הזה כדי להיפתח לנושאים, דעות ואנשים חדשים, לא שגרתיים ומאחר שגם יהיה לכם קל יותר לשכנע אחרים, כדאי שתנצלו זאת היום לשיווק עצמכם ולחיזוק מעמדכם.

 

דלי

אתם פותחים את השבוע במצב רוח קצת רגיש, שעשוי להביא לכם מצבי רוח. עדיף שתשמרו על פרופיל נמוך ותתמקדו בעניינכם מבלי להיות מעורבים במה שלא נוגע אליכם ישירות. הפגנת שליטה עצמית וכושר איפוק חשובים מאוד היום, על כן אל תהיו מודאגים מדי, מפגש חשוב או בענייני עבודה, שנראה לכם מלכתחילה קצת מעיק או מיותר, עשוי להסתיים בצורה מפתיעה ומעודדת מאוד.

דגים

התחלת השבוע מצוינת לבחינה של המטרות שלכם בחיים, נצלו בתבונה את יכולות החשיבה, הביטוי והתקשורת שלכם שבמיטבם היום. אתם פותחים את השבוע באנרגיה מאוד נמרצת ועם דחף חזק לריגושים. רצוי שתנצלו את יכולות החשיבה והביטוי שמשתפרים ללמידה ולהיכרות עם נושאים ואנשים חדשים. הצד הרעיוני שלכם פעיל ופורה מאוד היום אך ייתכן שיהיה עליכם לעסוק גם בכמה נושאים בו זמנית, כדי לעמוד בעומס, מה שעשוי לגרום לבלבולים, שכחה ופיזור נפש.

 

טלה

הירח שמשייט גם היום בבית הכספים שלכם, מגביר את החומרניות שבכם, אך זהו יום מוצלח שבו אתם עשויים לקבל אף הצעת עבודה מפתה בשכר גבוה יותר, יהיה לכם קל יותר לסגור עסקה חשובה, לקבל העלאה, הלוואה או להרחיב את האשראי בבנק, או למצוא פתרונות יצירתיים, להגדלת הכנסותיכם.

שור

מילות המפתח היום: התלהבות, אנרגטיות, יוזמה והתחדשות. השבוע נפתח כשהירח נמצא במזלכם, מה שימלא אתכם היום באנרגיה ובמוטיבציה רבה  שמעודדת התחלת שבוע נמרצת, תחרותיות ואולי גם איזו יוזמה ברוכה או יומרנית. אתם תחושו היום בולטים ומחוזרים ותשומת הלב הרבה שתקבלו יעודד אתכם ויגרום לעליה וחיזוק משמעותי בביטחון העצמי שלכם.

 

 תאומים

השבוע הזה נפתח ברמת אנרגיה נמוכה שמעודדת שיבושים, פיזור נפש ואולי גם הופעת אירועים מפתיעים או מתסכלים, זאת בעיקר אם תפעלו ממניעים אגואיסטיים. מיקום הירח בבית מצולות הנפש יקשה עליכם להוציא לפועל את תכניותיכם לכן חשוב שתקפידו היום להיות מסודרים ומאורגנים היטב ותנהגו על פי כללי הזהירות במהלך העבודה ובשעת הנהיגה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1