הורוסקופ יומי 05.07.2021 – יום שני – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

גדי

ולמעשה זהו יום חביב, משעשע שעשוי להיות לא שגרתי ושמתאים להשתתפות במפגשים מקצועיים, חברתיים או רומנטיים וזה הזמן הנכון להציג את  רעיונותיכם היצירתיים, אך הימנעו מהגזמה. שיוט הירח בבית ההנאות והכיופים, גורם לכם להראות מושכים יותר ולכן תזכו היום בהרבה תשומת לב מהסובבים.  לכן גם הפנויים והפנויות שביניכם יהיה קל יותר היום לשבות את הלב ולהקסים את הצד השני.

 

דלי

שיוט הירח במזל שור עשוי להציף אתכם ברגשות ולהעלות על פני השטח את הנושאים האישיים שלכם, בעיקר אלה שקשורים לענייני המגורים או למשפחה. ייתכן שתחושו קושי מסוים לקדם את תכניותיכם בקצב שתכננתם. בכול מקרה חשוב שתשמרו על איפוק וקור- רוח, בעיקר כשדברים פתאומיים יפרו את שלוותכם וידרשו התייחסות מידית. מצב הרוח הרגיש הזה ישתנה ממחר וכדאי לתכנן תכניות מעניינות להמשך השבוע.

דגים

זה עשוי להיות עוד יום די תזזיתי, עמוס בתקשורת ופגישות. הירח המשייט בבית התקשורת יסייע לכם היום בלמידה, אך גם יגביר את חוסר השקט ואולי יעודד תגובות אימפולסיביות או שיעורר בכם רעיונות לא שגרתיים. עם זאת מאחר שהתקשורת שלכם עם הסביבה תהיה רגשית היום, תיתכן נטייה לייחס משמעות עמוקה לשיחה מסוימת היום. עדיף שתנסו להיות יותר אובייקטיביים ותבחנו את הנושאים שמעסיקים אתכם מזוויות נוספות.

 

טלה

התחום הפיננסי ממשיך להיות מודגש גם היום ויש סיכוי טוב לשכנע את הבוס לשפר את שכרכם. עם זאת, היזהרו שהתלהבותכם לא תסחף אתכם לבזבוזים וללקיחת סיכונים מיותרים. עם זאת מומלץ שתפעלו היום ביתר זהירות והפעילו שיקול דעת, רצוי שתקשיבו גם לקול הפנימי ואל תמהרו להאמין להצעות מפתות, שאולי טומנות בחובן מצגי שווא.

שור

יום חיובי למדי בו תחושו שהדברים די ברורים, קל לכם יותר לקבל החלטות והתהליכים מתבצעים במהירות וללא השקעת מאמץ רב מצדכם. שיוט הירח במזלכם מעודד יותר יוזמה מצידכם, וזה בהחלט הזמן לשנס מותניים, ללחוץ על הגז ולהתחיל להניע את העניינים במרץ. מומלץ שתפעלו היום בצורה עצמאית ופחות תלויה באחרים.

 

 תאומים

מיקום הירח יקשה עליכם גם היום ואתם עלולים לחוש שידיכם כבולות ושאינכם מצליחים לקדם את תכניותיכם בקצב שתכננתם. עדיף שתקדמו היום את הדברים הכי דחופים בתחילה ואת השאר תשאירו למחר. כמו כן רצוי שתפעלו היום למען מטרות איתן אתם מזדהים או שממלאים אתכם בסיפוק. נסו לעזור ולייעץ, שמרו על קור הרוח גם אם הדברים לא מתרחשים כפי שציפיתם ואל תגיבו בביקורת ושיפוטיות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1