הורוסקופ יומי 06.07.2021 – יום שלישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שלישי!

גדי

מעבר הירח לבית העבודה, הבריאות, מתקשר גם לענייני ניקיון וסדר וזה בוודאי יסייע לכם להתחבר לנושאים אלה בצורה טובה ביותר. גם החשיבה שלכם תהיה הרבה יותר פרקטית ואנליטית ביומיים וחצי הקרובים ולכן יהיה לכם הרבה יותר קל לנתח את המצב ולהציע פתרונות מעשיים. כמו כן  אלה ימים מצוינים לקידום ענייני העבודה ולשיפור המצב האסתטי של סביבתכם היומיומית, בבית או בעבודה. אולם רצוי שתגלו בימים הקרובים יותר רגישות לצורכי הסובבים ותושיטו להם יד לעזרה

 

דלי

מעבר הירח לבית ההנאות, היצירתיות והרומנטיקה ישפר ביומיים וחצי הקרובים את מצב הרוח ויחזק את הביטחון העצמי, מה שבהחלט יעודד אתכם ביומיים הקרובים, לבלוט בהפגנת עצמאות, בטחון עצמי וייחודיות. כדאי שתנצלו את האנרגטיות הגוברת, התעוזה ומצב הרוח הנפלא שימלאו אתכם היום, לפגישה עסקית, לפעילות מעניינת, או לערב של אהבה קיצית.

דגים

מעבר הירח למזל תאומים מעורר בדרך כלל את רגישותכם ומכיוון שקל לכם בדרך כלל לפעול ממקום הגיוני ושכלתני, הרי שזה יכול להוות דווקא שינוי מרענן עבורכם, לחוות את החיים דווקא ממקום אחר. על כן, ביומיים וחצי הקרובים יגבר הצורך בפרטיות וקרוב לוודאי שיהיה לכם נוח יותר באווירה ביתית וזה גם הזמן לטיפול בנושאים הקשורים למגורים או לבני המשפחה.

 

טלה

מעבר הירח לבית החשיבה והתקשורת, יגביר ביומיים וחצי הקרובים את סקרנותכם ואת כושר התפיסה וההבנה, מה שעשוי לסייע ללמידה ולהתייעצות. הימים הקרובים יעודדו רבים מכם לחפש תעסוקה מעניינת ואולי יתרחשו גם היכרויות עם אנשים או נושאים מעניינים. עם זאת ייתכן שתאלצו לעסוק בכמה נושאים בו זמנית, כדי לעמוד בעומס, מה שעלול לעודד גם פיזור נפש, אך הכי חשוב שלא תבזבזו את זמנכם בפטפוטי סרק ותגבירו את הזהירות במהלך הנהיגה.

שור

מאחר שביומיים וחצי הקרובים הירח יתארח בבית הכספים, הרי שעניינים מעשיים ופיננסים ובכלל זה השקעות, קניות ורכישות, יעסיקו אתכם יותר.  גם היום הזה יכול להיות מוצלח לניוד כספים ואם יש צורך התייעצו במומחי- השקעות או עם חברים. אולם מאחר שהתלהבותכם עשויה לסחוף אתכם גם לבזבוזים מיותרים, מומלץ שתפגינו יותר שליטה עצמית ומומלץ שתדחו בינתיים רכישות שאינן דחופות.

 

 תאומים

המרץ וההתלהבות חוזרים אליכם בעקבות מעבר הירח למזלכם ולכן, ביומיים וחצי הקרובים תחושו מחוזקים ומלאי אנרגיה ויהיה לכם קל יותר לקדם את ענייניכם. כדאי שתנצלו את משאבי האנרגיה המתחדשת גם כדי לעזור ולדאוג לסובבים, זה יביא תועלת כלשהי גם לכם, הרבה מעבר למה שזה נראה לכם ברגע זה. מומלץ, שתקדישו את הערבים הקרובים לאנשים שאתם הכי אוהבים, רצוי שתהיו גם ספונטניים, מקוריים ויצירתיים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1