הורוסקופ יומי 07.07.2021 – יום רביעי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

גדי

אתם הולכים להיות הרבה יותר עסוקים ביומיים הקרובים וזאת בשל שיוט הירח בבית העבודה, הסדר והבריאות. מיקום הירח ידרבן אתכם ביומיים אלה להיות יותר יעילים, מחושבים, שכלתניים, מאופקים ושקולים. עם זאת ייתכן שתגבר גם הנטייה להקפדה ולביקורתיות יתרה. בכול מקרה זכרו שככול שתפעלו בצורה מאורגנת ומסודרת יותר, יעילותכם תגדל ותוכלו לסיים את כול המשימות בזמן קצר מהמתוכנן.

 

דלי

הירח ממשיך לשייט בבית החמישי, גזרה שמתקשרת לפרסום, ומעודדת אתכם להיות במרכז העניינים ולקבלת יותר תשומת לב ולהיות אטרקטיביים. גזרה זו עוסקת גם בצד היצירתי של החיים ולהתעסקות בתחביבים ובדברים שמעוררים בהם הנאה, כמו רומנטיקה ובילוי. לרומנטיקנים שבניכם זהו עוד יום נפלא ולילה משגע שמצוין למפגשים ספונטניים ולפעילויות מסעירות. גם לפנויים ולפנויות שביניכם זהו זמן מוצלח בו יהיה לכם קל יותר לשבות את הלב ולהקסים את הצד השני

דגים

הירח במזל תאומים גורם לכם להיות הרבה יותר רגישים ופגיעים וביומיים הקרובים ייתכנו אף מצבי רוח משתנים ולכן יהיה לכם חשוב להימצא בסביבה תומכת ומתחשבת. עם זאת רצוי שתנצלו את ההכנות לחג גם לגיבוש המשפחה על ידי חלוקת המשימות בין כולם. רצוי גם לא להתעצבן אם הדברים לא מתרחשים כפי שתכננתם.

 

טלה

הירח שממשיך לשייט בבית התקשורת ימלא לכם את הראש במילים ורעיונות ובעיקר ברצון לתקשר ולהחליף מידע עם הסובב. לכאורה הדבר ישפר את ההיגיון שלכם, יעודד רצון לעשות שינויים, אולם אסור להתעלם מהגורם הרגשי שעומד מאחורי הדברים ומאוד משפיע על הלך הרוח ועל האובייקטיביות שלכם. היום תוכלו לפעול בכמה כיוונים בו זמנית, יהיה לכם קל יותר לקלוט חומר לימודי או מידע חיוני, אבל אתם עלולים להיות פטפטניים ודעתניים מדי. אם בשעות אחר הצהרים תהיו פנויים ועדיין מלאים באנרגיה אז מומלץ שתפרקו אותה בחדר הכושר, במפגש חברים, או באיזה מקום בו תוכלו לשוחח בחופשיות ולפגוש מגוון אנשים.

שור

זהו יום מעשי, איטי ורוטיני, שאינו מביא בדרך כלל שום אירוע או ריגוש חריג. ענייני כספים ממשיכים להיות מודגשים גם היום ואם אתם עומדים לפני הוצאת כספים גדולה, אזי כדאי לא למהר, רצוי לבדוק שוב אם ישנם אופציות זולות יותר, או להתייעץ עם מישהו שיש לו ניסיון רב משלכם בתחום. בכול מקרה לא מומלץ להפיג את השעמום ביציאה לקניון, או למרכז קניות מפתה אחר.

 

 תאומים

הירח שמשייט במזלכם ממשיך לעורר את המרץ ולהגביר את המוטיבציה שלכם וזהו עוד יום מוצלח להרמת יוזמות והתחלות חדשות או לקידום עניינכם בכול תחומי החיים. למעשה האווירה סביבכם תשתפר היום, אנשים יגיבו בצורה חיובית יותר להצעותיכם ודעותיכם וזה יעודד אתכם להמשיך לפעול במרץ לקידום תכניותיכם ואולי אף ליזום דברים נוספים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1