הורוסקופ יומי 08.07.2021 – יום חמישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

גדי

שעות הבוקר נראות לחוצות ודורשות הקפדה על הפרטים והדיוק. מעבר הירח בשעות אחר הצהרים לבית הזוגיות יעודד אתכם להפגין נכונות להתגמש ולהתפשר. הימים הקרובים מצוינים לשיפור שיתופי הפעולה, ליצירת קשרים וזמן מצוין לשיחה אישית מעמיקה באווירה רגועה עם בני הזוג, על סוגיות שונות שגרמו לחיכוכים בניכם. לפנויים ולפנויות שבניכם יפתח בימים הקרובים חלון הזדמנויות לאהבה, אולם נראה שהיא תבוא ממקום לא צפוי.

 

דלי

זהו יום הפכפך שמתחיל בהמון אנרגיה מתלהבת אולם מצב הרוח הקליל של שעות הבוקר, ילך ויהפוך בשעות אחר הצהרים לרציני יותר, זאת בעקבות מעבר הירח מבית ההנאות לבית העבודה והבריאות, מה שיכול להשפיע גם על תכניות שהכנתם לבילוי הערב. כדאי שבימים הקרובים תיקחו הכול בקלות ותשמרו על האווירה הטובה סביבכם. הסתכלו על הדברים בצורה רחבה ומקיפה יותר, אחרת תתקשו להבחין בין העיקר לטפל ותתקעו בפרטים הקטנים והשוליים.

דגים

הרגישות שאפיינה את הימים האחרונים תתפוגג בשעות אחר הצהרים ומצב הרוח שלכם ילך וישתפר ואתם תתמלאו בהדרגה באנרגיה מהירה, בהירה, חברותית וזורמת, שתלווה אתכם גם בסוף השבוע. מעבר הירח לבית ההנאות והאהבה יגביר את הצורך בריגושים, אולי גם לתשומת לב וגם את החשק לצאת ולבלות והערב הזה בהחלט עשוי להיות נפלא למפגש חברתי או לפעילות רומנטית מרגשת.

 

טלה

רצוי שתנצלו גם את היום הזה לפעילות בה תוכלו לתת מוצא למחשבותיכם ודעותיכם או ליצור קשרים. הרגישות שלכם תלך ותגבר בשעות אחר הצהרים בעקבות מעבר הירח לבית שקשור גם לענייני משפחה ומגורים, אך מצפה לכם ערב מהנה אם תפגינו יותר יצירתיות בתכנון התוכניות. מיקום הירח בגזרה רגישה זו עשוי לגרום לכם להיות רגשניים יותר בימים הקרובים, לכן הם יתאימו לאירוח חברים קרובים ולביקורים משפחתיים, אך גם לישיבה בבית מול הטלוויזיה.

שור

הקצב האיטי של הימים האחרונים משתנה בשעות אחר הצהרים, בעקבות מעבר הירח לבית החשיבה, התקשורת והניידות, מה שיכול לעורר את הסקרנות, לשפר את הזיכרון ואת כושר הביטוי, מהירות החשיבה ואת הצורך בפעילויות מעניינות. עם זאת, מומלץ שתבלמו את קוצר הרוח שלכם, תגבירו את הערנות וההקשבה לדברי אחרים, יתכן שהדברים שתשמעו יפרו אתכם ברעיון מצוין שיעזור לכם לקדם את עצמכם.

 

 תאומים

היום נפתח ברמת אנרגיה גבוהה, אך מעבר הירח בשעות אחר הצהרים לבית הכספים עשויי לצנן קצת את ההתלהבות הגבוהה של הימים האחרונים ולהחזיר אתכם לקרקע המציאות. זה הזמן לחדש את המידע שבידכם או להפוך אותו להשקעה כלשהי. שימו לב שאתם לא מונעים ממניעים רגשיים שיכולים להקשות עליכם לחשוב בהגיון ויכולים לגרום לכם להוציא יותר כסף משהתכוונתם מלכתחילה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1