הורוסקופ יומי 09.07.2021 – יום שישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

גדי

שיוט הירח בבית הזוגיות מראה שזהו סופשבוע מצוין לבילוי אינטימי רגוע ורומנטי, שמצוין גם לשיחות אינטימיות ולפתיחות רגשית. אולם כדי ליהנות יותר מהיומיים הקרובים, רצוי שתפגינו יותר גמישות ונכונות לוותר קצת על האגו ולא נורא אם תרצו קצת את בני הזוג. לפנויים ולפנויות שבניכם, יהיו היום יותר הזדמנויות ומזל באהבה ואין ספק שכדאי שתמצאו הלילה במפגשים חברתיים ובמסיבות.

 

דלי

שיוט הירח בבית העבודה והבריאות, מציין שזהו יום שישי לחוץ וטורדני למדי, שדורש מכם להיות יותר מסודרים, סבלניים ורגישים, ורצוי שתמנעו מביקורתיות ובעיקר תקפידו בשמירת כללי הזהירות והבטיחות. מומלץ שתנצלו את האנרגיות האלה כדי להכין את הבית לשבת, כדי לעבור על רשימת ההוצאות שלכם, כדי לחפש דרך לחסוך, זהו יום מצוין גם לסקר שווקים וגם לתיקונים ולשיפורים שונים ברחבי הבית.

דגים

סוף השבוע נפתח במצב רוח נמרץ וחברותי שצמא לפעילות מהנה וכדאי שתניחו קצת לצד השכלתני ותתחברו יותר לצד הרגשי. הירח שמשייט ביום שישי בבית ההנאות, יגביר מאוד את האנרגטיות שלכם ויעודד אתכם להתחבר לצרכים החברתיים והרומנטיים שלכם. האנרגיות החיוביות האלה ירוממו את הלב ואת מצב הרוח, יגבירו את הפופולריות, יעודדו פעילויות משעשעות, יעוררו את היצירתיות והעזה ואתם גם עשויים לקבל הצעות דיי מעניינות לבילוי.

 

טלה

סוף השבוע הזה יתאים לבילויי ואירוח באווירה ביתית, למפגש מפתיע עם מישהו מהעבר  ולביקורים משפחתיים, בעיקר אצל ההורים. הירח שישייט בבית המשפחה היום יעודד אתכם להציב את המחויבויות המשפחתיות במקום הראשון וארוחה משפחתית באווירה נעימה תמלא אתכם בהמון אנרגיה טובה. אם אתם נמצאים כרגע על פרשת דרכים, או שדברים שטרם נסגרו מהעבר שבים להטריד אתכם, זהו יום מצוין בכדי להתייעץ, ללבן או אפילו רק להיפתח ולפרוק את הדברים שמעיקים עליכם בשיחה רגועה עם אדם קרוב.

שור

סוף השבוע מתאים להתאווררות מענייני דיומא, אך מאחר שאתם עשויים לגלות קוצר-רוח ולהשתעמם דיי מהר ביומיים אלה, כדאי לגוון בפעילות מרגשת ומאתגרת יותר. מעבר הירח לבית החשיבה והתקשורת גורם בדרך כלל להגברת קצב ההתרחשויות וסוף השבוע הזה מצוין למפגש חברים באיזה מקום מקסים, לבילוי עם הילדים, או לפעילויות משותפות, מהנות ומשעשעות עם האחים והאחיות או השכנים. מה שהכי חשוב הוא, לגלות יותר סובלנות לדעותיהם של אחרים ורצוי גם להגביר את זהירותכם במהלך הנסיעות.

 

 תאומים

הגזרה הכלכלית תצבור תאוצה בסוף השבוע וזה יכול לעודד יציאה למסע קניות יקר ולא הכי חסכני. לכן עדיף שתכינו רשימה ותיצמדו אליה, כך תוכלו לשלוט יותר בדחפים הרגשיים שמדרבנים בכם את הצרכים הצרכניים כעת.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1