הורוסקופ יומי 10.07.2021 – יום שבת – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

גדי

מולד הירח בבית הזוגיות אמור לעודד אתכם למצוא את הדרך לגשר על הפערים בניכם ובעיקר להתגמש ולסלוח האחד לשני. יתכנו כרגע גישושים בכל הקשור לשותפויות עסקיות חדשות והשבועיים הקרובים מצוינים לסיום מערכת לא מוצלחת ולהתחלת שותפות חדשה, מכל הסוג ובעיקר רומנטית.  לפנויים ולפנויות יתכנו בשבועיים הקרובים יותר הזדמנויות ליצירת קשר מעניין ומהנה ורצוי שלא תפספסו שום הזדמנות לצאת ולהכיר.

 

דלי

בעקבות מולד הירח אתם הופכים קפדניים ודייקניים יותר בשבועיים הקרובים וזה הזמן להתייעלות, הקפדה בענייני סדר וניקיון ואף לשדרוג מעמדכם או לגיוון פעילותכם בעבודה. קרוב לוודאי ששיחה עם הממונה, תעודד את השינוי. כדאי לנצל את השבועיים האלה גם לשיפור ההופעה והכושר הגופני. לא יזיק להיבדק אצל הרופא בדיקה שגרתית- תקופתית כדי לוודא שהכול כשורה או לקבלת המלצות לשיפור המצב.

דגים

בשבועיים הקרובים אתם תהיו פופולריים, תחרותיים ורומנטיים יותר, זאת בעקבות מולד הירח, בבית ההנאות, היצירה והרומנטיקה. הלהט, התשוקה אמנם יגברו, אך ייתכן שתתקשו להסתדר עם גבולות, מגבלות או מרות של מישהו כלפיכם ורצוי שתימנעו ממוחצנות יתר או מתחרותיות בוטה. שבועיים אלה מצוינים גם להשתתפות בפעילויות חברתיות ולפנויים ולפנויות שביניכם כדאי ליזום יותר.

 

טלה

מולד מתקשר לענייני הבית והמשפחה ואכן זה הזמן למציאת פתרונות לבעיות הפנימיות בתוך המשפחה או בנושא המגורים. זה הזמן גם להתחיל בשיפוץ והרחבת הבית, לבדוק אפשרות להחלפת דירה או אולי אפילו לדון בהרחבת המשפחה. שימו- לב שגם התיאבון שלכם עשוי להיות מושפע ממולד הירח ולגרום לשינויי בהרגלי האכילה, נטייה שתשפיע על המשקל ועל הרגשתכם.

שור

נראה שבעקבות מולד הירח תתמקדו בתקופה הקרובה בנושאים הקשורים לתקשורת, חשיבה, לימודים, נסיעות וניידות בכלל.  עניינים הקשורים למכונית יעלו על הפרק וזה הזמן לשנות ולהחליף מכשירים שונים, בעיקר אלה הקשורים לתקשורת ולניידות. ייתכן שתחושו כעת צורך לבטא את עצמכם ואת דעותיכם, או שתאלצו לתמרן בין שני נושאים מרכזיים וגם לערוך שינויים.  כמו כן מומלץ ליזום כעת יותר שיתופי פעולה עם האחים והאחיות ואפילו עם השכנים.

 

 תאומים

זהו הזמן לשנות גישה כלכלית, לפתוח חשבון או חיסכון חדש בבנק או לקבל החלטה סופית לגבי קניית מוצר שהתלבטתם בקשר אליו לאחרונה. מולד הירח מראה שבתקופה הקרובה יעסיקו אתכם יותר נושאים כלכליים וכספיים. יתכנו גם הזדמנויות כלכליות מעניינות, אך כדאי להיות זהירים, זאת מכיוון שלא חסרים גם מוקשים בדרך.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1