הורוסקופ יומי 11.07.2021 – יום ראשון – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום ראשון!

גדי

מולד הירח בבית הזוגיות אמור לעודד אתכם למצוא את הדרך לגשר על הפערים בניכם ובעיקר להתגמש ולסלוח האחד לשני. יתכנו כרגע גישושים בכל הקשור לשותפויות עסקיות חדשות והשבועיים הקרובים מצוינים לסיום מערכת לא מוצלחת ולהתחלת שותפות חדשה, מכל הסוג ובעיקר רומנטית.  לפנויים ולפנויות יתכנו בשבועיים הקרובים יותר הזדמנויות ליצירת קשר מעניין ומהנה ורצוי שלא תפספסו שום הזדמנות לצאת ולהכיר.

 

דלי

מעבר מרקורי, כוכב התקשורת והחשיבה, לבית העבודה והבריאות, יגביר בשבועיים וחצי הקרובים את המודעות לנושא התזונה, הכושר הגופני והבריאות ויעניק לכם גם חשיבה מובנית, זהירה, שיטתית ומסודרת יותר. ייתכן שבתקופה זו יהיה לכם יותר קל לנתח נתונים שונים, אך אתם עשויים גם להסתבך בפרטים הקטנים.

דגים

קצב האירועים יהפוך למהיר מהיום, גם בעקבות מעבר מרקורי, כוכב התקשורת והחשיבה לבית ההנאה, יצירה, והרומנטיקה. במהלך השבועיים וחצי הקרובים תוכלו להפגין יותר השראה, לאמץ לעצמכם תחביבים חדשים, למצוא שפה משותפת עם אנשים צעירים מכם וגם לשפר את הקשר עם ילדיכם. בתקופה זו יתכנו הכרויות חדשות ומעניינות, וכדאי שתשתתפו בכמה שיותר אירועים ותנצלו את היצירתיות שגוברת גם לגיוון הפעילות הרומנטית.

 

טלה

ענייני משפחה ומגורים יקבלו דגש רב בשבועיים וחצי הקרובים, זאת בעקבות מעברו של מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת למזל סרטן הרגיש והמשפחתי. בתקופה זו עשויים לחזור ולצוף כל מיני אירועים, אנשים או זיכרונות שקושרים לאירועים מהעבר בעיקר בנושאים רגשיים שלא נפתרו ונסגרו סופית, אולם זה גם הזמן לפתוח את הדברים לדיון גלוי ולהתייעצות בבני המשפחה.

שור

בעקבות מעברו של מרקורי, כוכב החשיבה, לבית התקשורת והניידות, יכולת ההבנה משתפרת והחשיבה תואץ ונראה שאתם תהיו בשבועיים וחצי הקרובים סקרניים יותר ועסוקים יותר בפעילויות אינטלקטואליות ובתקשורת ערה עם הסביבה. רבים מכם ילקטו כעת בשקיקה מידע מכל סוג, ירבו בשיחות או ישוטטו באתרי האינטרנט. אחרים יחושו חוסר מנוחה ואי השקט מקצב ההתרחשויות שגובר ומהצורך הגובר בעניין. תקופה זו מצוינת ללמידה, להשתתפות בהרצאות, השתלמויות ובאירועים שונים ולא יזיק אם תמירו חלק מעודפי האנרגיה המנטלית לאנרגיה פיזית ולפעילות ספורטיבית.

 

 תאומים

בשבועיים וחצי הקרובים, יהפכו עניינכם הפיננסיים לאקטואליים ומובלטים יותר, זאת בעקבות מעבר מרקורי, שליטכם האסטרולוגי, למזל סרטן. במהלך תקופה זו, עשויים לצוץ בכם רעיונות יצירתיים ליצירת רווחים או לחיסכון כספי. מצד שני יתכנו מצבים של חוסר שקט או עצבנות הקשורים לעניינים כספיים, יתכנו גם חיכוכים הקשורים לכספים, או שתסכולים רגשיים עשויים להיות מתורגמים לקניות כפיצוי.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1