הורוסקופ יומי 12.07.2021 – יום שני – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

גדי

זה אחד הימים בהם תחושו קושי להיות או לפעול לבד ועבודה משותפת יכולה לעודד חיבור יותר אינטימי בהמשך…ייתכן שתזדמן לכם הזדמנות לעשות עסקה, שלכאורה נראית מושכת ומשתלמת מאוד, מומלץ שלא תמהרו לקפוץ עליה בטרם בדקתם וביררתם את כול הפרטים והעלויות הנלוות. כדאי להתייעץ גם בתחושות הבטן שלכם.

 

דלי

אתם נראים טוב היום ואנשים נוטים להימשך אליכם היום באופן חריג. למעשה זהו אחד הימים הכי מוצלחים החודש לאהבה. גם תמיכה בבני הזוג ונכונות לעזור להם זו הוכחה מעשית לאהבתכם ולכן רצוי שתשימו היום בצד את הצרכים האישיים שלכם ותנסו להפגין כלפיהם יותר פרגון ועדיף אם תוכלו גם לפעול יותר למענם.

דגים

יום עמוס ודחוס למדי שיבחן את היכולת שלכם לגלות קור רוח ושמירה על סטנדרטים גבוהים גם ברגעי הלחץ. על כן חשוב שתגדירו נכון את סדרי העדיפויות שלכם ותמקדו בהם את מירב האנרגיה. ככול שתפעלו בצורה מאורגנת ומסודרת יותר, יעילותכם תגדל ותוכלו לסיים את כול המשימות בזמן קצר מהמתוכנן.

 

טלה

שיוט הירח בבית החמישי, שמכונה בית ההנאות, ומתקשר גם לפרסום, יעודד אתכם להיות במרכז העניינים ולקבל יותר תשומת לב ולהיות אטרקטיביים. גזרה זו עוסקת גם בצד היצירתי של החיים ולהתעסקות בתחביבים ובדברים שמעוררים בהם הנאה, כמו רומנטיקה ובילוי. לרומנטיקנים שבניכם זהו עוד יום נפלא ולילה משגע שמצוין למפגשים ספונטניים ולפעילויות מסעירות. גם לפנויים ולפנויות שביניכם זהו זמן מוצלח בו יהיה לכם קל יותר לשבות את הלב ולהקסים את הצד השני.

שור

אתם עדיין רגישים ואולי אפילו מכונסים היום בעצמכם ייתכן שאפילו תתקשו לבטא את עצמכם ברהיטות ואז תיווצר איזו אי הבנה. בשל כך אל תיקחו יותר מדי ללב, גלו יותר איפוק ואל תתנו לרגשותיכם לשלוט בכם ובפיכם. רצוי שתשמרו על פרופיל נמוך היום תבלו רק עם אלה שקרובים מאוד לליבכם ויודעים גם לפרגן, זה בהחלט יכול לעודד אתכם ולשפר מאוד את הרגשתכם.

 

 תאומים

הירח שממשיך לשייט בבית  התקשורת ימלא לכם את הראש במילים ורעיונות ובעיקר ברצון לתקשר ולהחליף מידע עם הסובב. לכאורה הדבר ישפר את ההיגיון שלכם, יעודד רצון לעשות שינויים, אולם אסור להתעלם מהגורם הרגשי שעומד מאחורי הדברים ומאוד משפיע על הלך הרוח ועל האובייקטיביות שלכם. היום תוכלו לפעול בכמה כיוונים בו זמנית, יהיה לכם קל יותר לקלוט חומר לימודי או מידע חיוני, אבל אתם עלולים להיות פטפטניים ודעתניים מדי ומומלץ להיזהר שלא תפלטו מידע שעדיף שיישאר חסוי.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1