הורוסקופ יומי 13.07.2021 – יום שלישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שלישי!

גדי

עוד בוקר מצוין לעסקים, להשגת מימון ולהשקעות. האינטואיציה הגבוהה, יכולה לסייע לכם רבות בתחום העסקי או הזוגי. ההתעסקות האינטנסיבית בענייני כספים ורגשות תתחלף לקראת הצהרים בסקרנות, צורך בהחלפת דעות, או היכרויות מעניינות עם אנשים ונושאים מעניינים. עם זאת ייתכן שתתקשו בימים הקרובים להסתדר עם הגבלות או לקבל מרות.

 

דלי

בוקר מוצלח לשיחה חשובה, למפגשים אישיים ולפעילות חברתית. הירח שמשייט עדיין בבית הזוגיות מציין שזהו בוקר נפלא ליצירת הרמוניה ושיתוף פעולה סביבכם. העוצמות הרגשיות שבכם, ילכו ותחזקו בימים הקרובים בעקבות מעבר הירח לקראת הצהרים לבית התשוקות. יגביר את הפעילות ההורמונליות שתעצים את המיניות.

דגים

הירח שמשייט בבית העבודה יעודד אתכם גם הבוקר להפגין גישה מעשית אך גם להראות יצירתיות בפתרון בעיה שנראית מאוד מורכבת.  אולם חשוב שתקפידו לעבוד בצורה מסודרת, נקייה ובסבלנות, תוך הקפדה על נוהלי הזהירות והבטיחות. מעבר הירח לקראת הצהרים, לבית הזוגיות יעניק לכם, כמה ימים נפלאים לאהבה.

 

טלה

יום הפכפך שיחל בהמון התלהבות וזאת בזכות שיוט הירח בבית ההנאות, מה שיגביר את מצב הרוח הטוב וימלא אתכם במרץ רב, צורך בריגושים, עם כי לפעמים גם יכול לעודד היסחפות והגזמה. מצב הרוח הקליל והחברותי הזה יחל להשתנות לקראת הצהרים בעקבות מעבר הירח לבית העבודה והבריאות. ייתכן שהדבר יגביר בימים הקרובים את הבררנות והביקורתיות.

שור

קרוב לוודאי שאינכם חשים היום בשיא היכולת שלכם, וזאת בשל מיקום הירח בגזרה הכול כך רגשית. אולם הרגשנות שאפיינה את הימים האחרונים תתפוגג לקראת הצהרים ומצב הרוח ילך וישתפר, זאת בעקבות מעבר הירח לבית ההנאות והרומנטיקה, מה שימלא אתכם באנרגיה תחרותית ויצירתית שתלווה בצורך בפעילות מגוונת, שונה ולא שגרתית.

 

 תאומים

רצוי שתנצלו גם את היום הזה למפגשים שונים בהם תוכלו לתת מוצא למחשבותיכם, לרעיונותיכם ודעותיכם או ליצור קשרים. אולם מעבר הירח לקראת הצהרים למזל בתולה, ישפיע גם עליכם ואתם תעדיפו כנראה לבלות בחברת האנשים הקרובים לכם, אולי להישאר בבית ולצפות בתוכניות בטלוויזיה או לבקר בני משפחה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1