הורוסקופ יומי 15.07.2021 – יום חמישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

גדי

אתם עדיין מאוד יצירתיים ודי שכלתניים, אך מעבר הירח לקראת שעות הצהרים לבית הקריירה ישנה את האווירה סביבכם וקרוב לוודאי שאף יגביר את העומס והלחץ עליכם במהלך הימים הקרובים. בימים אלה אתם תמשכו אליכם הרבה יותר תשומת לב, אך תוכלו לנצל זאת כדי להתבלט ולכן מומלץ שתקפידו על דיוק והופעה ואף תראו רצינות ושליטה עצמית.

 

דלי

התובענות והגודש הרגשי שליוו אתכם בימים האחרונים יתפזרו לקראת שעות הצהרים עם מעבר הירח לבית השקפת העולם, הרחבת האופקים וההרפתקאות. הדבר ישפר בימים הקרובים את כושר הקליטה ועיבוד הנתונים, זווית הראייה תתרחב ואתם עשויים להעלות רעיונות יצירתיים או שיגבר הצורך שלכם בחופש ועצמאות ובריגושים. כדאי שתנצלו זאת בסוף השבוע שבפתח לפעילות תרבותית-בידורית מעניינת, או לפעילות חווייתית בחיק הטבע.

דגים

העוצמות הרגשיות ילכו ותחזקו בימים הקרובים, בעקבות מעבר הירח לקראת שעות הצהרים לבית התשוקות וההשקעות וזה עשוי לעודד עיסוק אינטנסיבי בענייני אהבה או כספים. האינטואיציה שתגבר תוכל לסייע לכם רבות בתחום הפיננסי והימים הקרובים מצוינים לעסקים, להשגת מימון, להשקעות ולעסקות, אך מומלץ שתתענגו הלילה ובסוף השבוע בבילוי אינטימי עם בני הזוג.

 

טלה

שעות הבוקר נראות לחוצות ודורשות הקפדה על הפרטים והדיוק. מעבר הירח לקראת שעות הצהרים לבית הזוגיות יעודד אתכם להפגין נכונות להתגמש ולהתפשר. הימים הקרובים מצוינים לשיפור שיתופי הפעולה, ליצירת קשרים וזמן מצוין לשיחה אישית מעמיקה באווירה רגועה עם בני הזוג, על סוגיות שונות שגרמו לחיכוכים בניכם. לפנויים ולפנויות שבניכם יפתח בימים הקרובים חלון הזדמנויות לאהבה, אולם נראה שהיא תבוא ממקום לא צפוי.

שור

זהו יום הפכפך שיחל בהמון התלהבות וזאת בזכות שיוט הירח בבית ההנאות, מה שמגביר את מצב הרוח הטוב וממלא אתכם במרץ רב, צורך בריגושים, עם כי לעיתים גם יכול לעודד היסחפות והגזמה. מצב הרוח הקליל והחברותי עשוי להשתנות לקראת שעות הצהרים בעקבות מעבר הירח למזל מאזניים, מה שיכול להגביר את העומס בעבודה, את הרגישות הבריאותית, או את הבררנות והביקורתיות ואף לגרום לשיבושים בתכניותיכם לשעות הערב ולסוף השבוע.

 

 תאומים

הרגישות שאפיינה את הימים האחרונים תתפוגג לקראת שעות הצהרים ומצב הרוח שלכם ילך וישתפר ואתם תתמלאו בהדרגה באנרגיה מהירה, בהירה, חברותית וזורמת, שתלווה אתכם גם בסוף השבוע. מעבר הירח לבית ההנאות והאהבה יגביר את הצורך בריגושים, אולי גם לתשומת לב וגם את החשק לצאת ולבלות והערב הזה בהחלט עשוי להיות נפלא למפגש חברתי או לפעילות רומנטית מרגשת.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1