הורוסקופ יומי 16.07.2021 – יום שישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

גדי

למרות שמעבר הירח למזל מאזניים מעורר בכם קשיחות ושיפוטיות, מומלץ שתהיו מאופקים ושקולים בדבריכם, במהלך סוף השבוע, מכיוון שמישהו יכול להיפגע, לנטור לכם, או לצנן את הקשר בניכם. התחום הרומנטי יכול להיות מאוד פעיל ומוצלח עבורכם בתקופה זו, וזאת בזכות מיקום השמש שמאירה את בית הזוגיות ומיקומם של ונוס, כוכב האהבה לצידו של מרס בבית התשוקות, מה שיסייע לכם לכבוש יותר לבבות.

 

דלי

זהו סוף שבוע מהיר ולרוב גם אופטימי, מסעיר ומיוחד, בעקבות התמקמות הירח בבית הטיולים והרחבת האופקים. בסוף השבוע הזה תוכלו לגלות אף תקשורתיות טובה, להפגין מחשבה יצירתית, להעלות רעיונות מבריקים, או פשוט ליהנות מפעילות תרבותית, שיחה מעניינת והיכרות עם אנשים ונושאים חדשים. הסקרנות שתתעורר תגביר את הצורך בפעילות מגוונת ולא שגרתית, ויכולה גם לעודד בכם רעיוניות או לעורר בכם דווקא חוסר מנוחה וסבלנות. מצד שני מומלץ שתנצלו את מקומם של ונוס, כוכב האהבה לצידו של מרס בבית הזוגיות, ליוזמה רומנטית לא שגרתית.

דגים

אתם הופכים הרבה יותר רגישים, אינטואיטיביים, תובעניים וחושניים בסוף השבוע הזה, בעקבות שיוט הירח בבית התשוקות והחושניות. מיקום זה יעודד אתכם להתחבר למקומות הכי רגשיים שבכם ולשדר ביומיים הקרובים: רגישות, תקיפות וחושניות, מה שבהחלט מתאים לסוף שבוע לוהט ומרגש. אולם האנרגיות הרגשיות האלה יכולים גם לפעול באופן שונה וכוחני יותר ולהגביר את העקשנות, החשדנות והאובססיה או לעודד הוצאת כספים מוגזמת.

 

טלה

הירח שבבית הזוגיות וונוס, כוכב האהבה לצידו של מרס שליטכם האסטרולוגי בבית ההנאות, מראים שמצפה לכם סופשבוע מצוין לבילוי אינטימי ורומנטי וגם מצוין לשיחה אישית ולליבון עניינים שבלב. כדי ליהנות יותר מסוף השבוע הזה רצוי שתפגינו יותר גמישות ונכונות לוותר קצת על האגו. התייחסו בהתחשבות רבה יותר לבקשותיהם של בני הזוג והפתיעו אותם ביוזמה רומנטית יצירתית. גם לפנויים ולפנויות שבניכם כדאי לנצל את מיקום הכוכבים בסוף השבוע גם לבילוי חברתי ולהיכרויות רומנטיות.

שור

בסוף השבוע הזה תדרשו להפגין יותר איפוק ונראה שסוף השבוע הזה הכי מתאים דווקא למנוחה ולבילוי עם האנשים הכי קרובים אליכם. הירח שבבית הבריאות עשוי לעודד אתכם להשקיע היום יותר אנרגיה בשינויים ובסידור קצת שונה של המגורים. זה בהחלט הזמן לפנות מקום בארונות, לזרוק או לתת במתנה חפצים ובגדים שאינם בשימוש או שיצאו מהאופנה. מצד שני, כדאי שתשימו לב בסוף השבוע הזה לבריאותכם, שכן האנרגיות שלכם קצת נחלשות היום ובריאותכם רגישה יותר. אצל חלק מכם יתבטא הדבר אולי דווקא בצורך לעזור או לטפל באדם קרוב.

 

 תאומים

זהו סוף שבוע אנרגטי שמצוין להתחברות לצורכי הרגש וההנאה שלכם. הירח שבבית ההנאות, היצירה, האהבה והילדים  יגביר את הצד הנהנתן, הנדיב והרומנטי שבכם וזה מתאים מאוד לסוף שבוע משחרר, מלא בריגושים, בו יהיה לכם קל לשעשע גם אחרים, להתיידד במהירות ולכבוש לבבות, אם אתם פנויים לקשר חדש.  לכן, מומלץ שתנצלו את סוף השבוע לבילוי ולרומנטיקה, להתעסקות בתחביבים, לפעילות חברתית נמרצת, או לבילוי מהנה בחברת בני הזוג, הילדים והחברים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1