הורוסקופ יומי 17.07.2021 – יום שבת – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

גדי

אתם די אנרגטיים ומעשיים היום ולכן אתם יכולים להספיק לעשות הרבה יותר דברים מהרגיל. אולם תתכן היום נטייה לנוקשות ואולי אף לדאגנות לא שגרתית וייתכן כי נושא מסוים באמת מטריד אתכם באופן מיוחד, אך עדיף שתניחו לדברים האלה היום ותשקיעו את האנרגיה שלכם בענייני אהבה והנאה.

 

דלי

שבת נהדרת לחשיבה פילוסופית ולתכנון תכניות לזמן הקרוב והרחוק. הצד הרעיונאי-פילוסופי שבכם, מאפשר לכם לראות ולהבין היום את הדברים בצורה בהירה ורחבה יותר ושיחות ומידע חדש, עשויים לעורר בכם רעיונות מקוריים שיובילו אולי את חייכם למקום שונה ומעניין יותר. מומלץ שתנצלו השבת את האנרגיות כדי לצאת מהבית למרחבים, לטבע, או שתיסעו לחבר שגר במקום קסום מחוץ לעיר.

דגים

מומלץ שתתחברו לתחושות האינטואיטיביות שלכם, תפתחו לדעותיהם של אנשים אחרים ותמשיכו לחקור ולאסוף מידע שימושי, אך במקביל שמרו על סודיות או לפחות סננו את המידע שאתם מספקים לאחרים. מיקום הירח מעורר אתכם להגיב היום ממקום מאוד רגשי ובצורה קיצונית במיוחד, אך זהו יום מוצלח לפעילות רומנטית ולהתחלת קשר חדש. עם זאת, לא יזיק שתגבירו היום את הפיקוח על רכושכם וכספכם ותמנעו מעריכת מסע קניות שיכול בקלות להפוך לבזבזני ביותר.

 

טלה

בשל מיקום הירח, אתם נוטים להיות גם היום פרקטיים ופרפקציוניסטים מהרגיל ותיתכן נטייה להוציא את מרבית האנרגיה שלכם על ענייני אסתטיקה, סדר וניקיון. הירח שמשייט בבית העבודה והבריאות יכול להביא גם למצבי ביקורת והתחשבנות עם אחרים, אך עדיף שתעמידו את עצמכם לשרות הסובבים ותושיטו למי שזקוק לעזרה יד בשמחה.

שור

בסוף השבוע הזה תדרשו להפגין יותר איפוק ונראה שסוף השבוע הזה הכי מתאים דווקא למנוחה ולבילוי עם האנשים הכי קרובים אליכם. הירח שבבית הבריאות עשוי לעודד אתכם להשקיע היום יותר אנרגיה בשינויים ובסידור קצת שונה של המגורים. זה בהחלט הזמן לפנות מקום בארונות, לזרוק או לתת במתנה חפצים ובגדים שאינם בשימוש או שיצאו מהאופנה. מצד שני, כדאי שתשימו לב בסוף השבוע הזה לבריאותכם, שכן האנרגיות שלכם קצת נחלשות היום ובריאותכם רגישה יותר. אצל חלק מכם יתבטא הדבר אולי דווקא בצורך לעזור או לטפל באדם קרוב.

 

 תאומים

שיוט הירח בבית ההנאות ממשיך לשפר את מצב הרוח שלכם ואת רמת האנרגיה, הוא מגביר גם את היצירתיות והעזה ואתם עשויים לקבל הצעות דיי מעניינות לבילוי. רצוי שתיקחו השבת פסק-זמן מהשגרה ומהדאגה היומיומית ותנצלו את האנרגיות המבורכות של הכוכבים כדי לצאת לבלות עם חברים, או כדי לחזר בצורה מקורית ולאהוב כאילו אין מחר.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1