הורוסקופ יומי 18.07.2021 – יום ראשון – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום ראשון!

גדי

השבוע נפתח במעבר הירח לבית החברה והתוכניות לעתיד, מה שאומר שמצפה לכם יומיים נפלאים וחברותיים שמתאימים ליצירת קשרים מכול הסוגים, וגם לבילוי, להנאה ולאהבה. על כן מומלץ שתרתמו את האנרגיות האלה היום להשתתפות במפגשים שונים, מכיוון ששם מצפות לכם ההזדמנויות או שלפחות תוכלו לצור קשרים מועילים וגם לשמוע על חידושים מעניינים.

 

דלי

היומיים הקרובים עשויים להיות לחוצים מאוד ולוחות הזמנים יהיו צפופים יותר. זאת בעקבות מעבר הירח לבית הקריירה, שגם יגביר את האמביציה ויעודד אתכם לשנס מותניים ולהשקיע את האנרגיה שלכם בענייני העבודה- קריירה שלכם. מצד שני כדאי להיזהר מלמשוך תשומת לב שלילית ורצוי להפגין יותר איפוק, רצינות ובגרות, כיוון שאם לא תשלטו מספיק בעצמכם אתם יכולים להסתבך בוויכוחים וחיכוכים מיותרים.

דגים

השבוע נפתח כשמצב הרוח שלכם אופטימי וסקרן, בהשפעת מעבר הירח לבית החשיבה הגבוהה והרחבת האופקים, מיקום שהופך אתכם לאנרגטיים ולעיתים גם להרפתקנים. היומיים הקרובים מוצלחים ללמידה ולהסתכלות עמוקה יותר על החיים, לקבלת החלטות חשובות וכדאי גם להפגין יותר פתיחות וסבלנות לדברי האחרים, יתכן שתקבלו ממישהו רעיון, מידע שימושי או עצה נבונה.

 

טלה

התחלת השבוע מוצלחת להתעסקות בענייני כספים, עסקים ואהבה ויתכן ערבוב מפתיע בין הדברים, בעיקר אם תהיה לכם היום פגישה עם מישהו או מישהי מהמין השני. מיקום הירח מגביר גם את האינטואיציה ומשפר את היכולת לראות, להבין ובעיקר להרגיש את הדברים בצורה עמוקה ביותר. וגם יכול לגרום לכם להיות רגשיים וסקסיים יותר. עם זאת רצוי שתמרו על איפוק והיזהרו שהנטייה הגוברת לעקשנות ולהפגנת דעתנות לא תקלקל לכם.

שור

השבוע נפתח כשהירח עובר לבית הזוגיות, מה שאמור לעודד אתכם להתגמש ולקדם את ענייניכם בנועם, בגמישות ובשיתוף פעולה עם הסובבים. אולם ייתכן שתראו היום הססניים או שתתקשו בקבלת החלטות ולו גם הפשוטות ביותר. אם זאת, זהו יום מוצלח בכל הקשור למשא ומתן, לחתימה על חוזה, לשיחה בארבע עיניים וליישור ההדורים

 

 תאומים

השבוע נפתח כשהירח עובר לבית העבודה והבריאות שלכם, מה שמעורר לעיתים פדנטיות או את הצורך לעשות שינויים, לסדר דברים ולארגן את סביבת חייכם היומיומית. זהו יום מוצלח מאוד לקידומם של ענייני העבודה מאחר שאתם מאוד מעשיים ויכולים אף להפגין ברק ולהעלות רעיון מוצלח וחסכוני.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1