הורוסקופ יומי 21.07.2021 – יום רביעי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

גדי

האנרגיות הפיזיות שלכם ממשיכות לרדת ואתם עשויים להיות דיי מפוזרים ושכחנים היום, בגלל מיקום הירח בבית מצולות הנפש, לכן ייתכנו מצבים לא צפויים ושינויים רבים ומומלץ שתגלו גמישות בתכניותיכם. חשוב שתקפידו היום יותר בכללי הזהירות וכדאי שתרשמו לעצמכם את סדר היום ותקבעו מראש את המשימות החשובות שאסור לכם לפספס.

 

דלי

האנרגיה הידידותית ממשיכה לפעם בכם ולכן מפגשים ופעילות חברתית ימלאו אתכם גם היום במצב רוח ובאנרגיות טובות ואולי אף יגרמו לכם להתנתק לרגע מהעבר, מה שהיה יראה לכם פתאום כל כך רחוק ולא משמעותי ואפילו גורם שמעכב את התקדמותכם לעבר העתיד. בכול אופן מומלץ שתנצלו את האנרגיות הגבוהות היום כדי לקדם כמה שיותר דברים, זאת מכיוון שמחר יחלו האנרגיות לרדת ולכן תתקשו לעמוד בקצב ובדרישות.

דגים

הירח ממשיך במסעו בבית  הקריירה וזה הזמן לבחון את אפשרות להפוך רעיונות למעשים וגם יום מצוין לתפוס שיחה עם הבוס לגבי תכניותיו עבורכם או לגבי שיפור שכרכם. מכיוון שהקצב שלכם גבוה מאוד גם היום תוכלו להתבלט בעבודה, אלא שעדיף שתעסקו היום בפרויקט עצמאי וזאת מכיוון שממילא אחרים יתקשו לעמוד בקצב ובדרישות שלכם ועבודת צוות צמודה מידי יכולה לעורר מצבי ביקורת וחיכוכים מיותרים.

 

טלה

אינכם רגועים היום, אך עם זאת אתם מלאים באומץ לב, מרץ, התלהבות, מאוד יצירתיים וקולטים די בקלות מידע וחומר חדש. היום אתם עשויים להיות מעורבים בפעילות או באירוע  לא שגרתי, או שמתקיים במקום רחוק. אולם המשיכו לגלות יותר זהירות בדרכים והימנעו מוויכוחים.

שור

הנושא הכלכלי ממשיך לתפוס מקום חשוב בסדר היום והזדמנות חדשה שקשורה לכספים מסתמנת באופק, ייתכן שמדובר בהכנסה נוספת או הצעה מעניינת שיכולה לעניין אתכם. אולם מסיבות שונות ואפילו אם זה רק נגד עין הרע, נראה שעדיף בינתיים לשמור זאת בסוד. התחום הרומנטי ממשיך להיות מודגש היום ומומלץ להפגין יותר העזה ויצירתיות בכיבוש לבבות. לעומת זאת הקשיבו יותר לתחושות הבטן מכיוון שהאינסטינקט ההישרדות והיכולת האינטואיטיבית שלכם שגוברות אף הן.

 

 תאומים

אתם אמורים להימצא היום במצב רוח די נוח וחברותי, מה שיעודד אתכם לשתף פעולה די בקלות עם הסובבים, לפעמים אף על חשבון וויתורים בנושאים שהיו בעבר הלא רחוק דיי עקרוניים עבורכם. מצד שני הכוכבים מעניקים לכם היום הזדמנות לסגור עניין מהעבר שמעיב על מערכת היחסים שלכם עם מישהו מהקולגות או הבוסים וכלל זה הזמן גלות יותר יוזמה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1