הורוסקופ יומי 22.07.2021 – יום חמישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

גדי

ענייני כספים ורגשות הופכים מהיום לנושא הלוהט של השבועות הקרובים, בעקבות השמש שעוברת היום למזל אריה ולבית המזוהה עם השקעות, חסכונות והתשוקות שלכם. השבועות הקרובים עשויים להעביר אתכם גם תהליך פסיכולוגי נפשי מסוים ומעבר השמש יעורר אצל רובכם את הצורך לחוות את החיים בצד הרגשי והעמוק שלהם. לכן, קשר זוגי שיחל בתקופה זו  יהיה אינטנסיבי ותובעני יותר ואתם עשויים גם לחוות מאבקי כוח, עם בני הזוג או עם השותפים העסקיים שלכם, בגלל שהצורך בשליטה גובר. מצד שני, זה בהחלט הזמן להתחבר לצד הפנימי והנסתר שבכם ואולי אף להתעניין בנושאים רוחניים, מיסטיים או להשתתף בהרצאות מודעות.

 

דלי

מעבר השמש למזל אריה ולבית הזוגיות והשותפויות שלכם, מציין שבמהלך השבועות הקרובים יהיה לכם קל לשפר ולהעמיק את הקשר קיים או להתחיל קשר רומנטי או שותפות חדשה. להרמוניה בניכם לבין הצד השני, ביחסים האינטימיים או עם שותפים לעבודה תהיה יותר חשיבות בעינכם וזוהי גם תקופה טובה למשא ומתן ולמציאת שותפים בתחומי החיים השונים. לפנויים ולפנויות שביניכם יהיו בשבועות הקרובים הרבה יותר הזדמנויות ולכן כדאי לשדרג גם את ההופעה החיצונית.

דגים

התקופה הקרובה תבחן אצלכם בהישגיות בעבודה ובהוכחת יעילות גבוהה יותר, זאת בעקבות השמש שתעבור היום לבית העבודה והבריאות שלכם שבמזל אריה. ייתכן שגם המודעות וההבנה שלכם בנושאים הקשורים לבריאות תגבר ולכן תחושו צורך להתחיל בדיאטה או להגביר את הפעילות הגופנית והספורטיבית. אצל רבים מכם עשויה להתחזק הנטייה לחנך ולבקר אחרים, אך עדיף להימנע מזאת ועדיף שתעזרו ותייעצו במקום.

 

טלה

בעקבות מעבר השמש למזל אריה ולבית שמזוהה עם יצירתיות, הנאות החיים, רומנטיקה וילדים תחל היום תקופה בת ארבעה שבועות בה יהיו לכם יותר הזדמנויות להתבלט ובמקרים מסוימים אף להתפרסם. תקופה זו מצוינת לשווק את עצמכם ואת רעיונותיכם, להתעסקות בפעילויות מהנות ויצירתיות, להרחבת המעגלים החברתיים ולהיכרויות חדשות. הבעיה העיקרית בתקופה זו היא הנטייה להיסחף להגזים, מה שמעודד גם בעיות חוסר משמעת ואגו המנופח.

שור

מעבר השמש היום למזל אריה, תגביר בארבעת השבועות הקרובים את רגישותכם וימקד אתכם יותר בנושאים הקשורים למשפחה ולמגורים. תקופה זו מצוינת לעשיית שינויים ושיפורים במגורים או אפילו לחשוב על מעבר דירה. בתקופה זו יהיה לכם כייף לארח ולהכין ארוחות מיוחדות ויתכן שגם נושאים או אנשים מהעבר יחזרו ויופיעו בחייכם.

 

 תאומים

בעקבות מעבר השמש למזל אריה ולבית החשיבה, הלמידה והתקשורת, סקרנותכם תגבר וגם קצב ההתרחשויות ישתנה ויהפוך מהיר יותר וייתכנו גם הפתעות או הפרעות בלתי צפויות בארבעת השבועות הקרובים. כדאי שתנצלו תקופה זו לקורסים ולהשתלמויות, שדרוג מכשירי תקשורת וגם לחיזוק הקשר ושיתוף הפעולה עם קרובי משפחה, שכנים, חברים ושותפים לעבודה, לפחות ברמת התקשורת היומיומית. הבעיה שבתקופה זו אתם עלולים להיות גם יותר מדי אימפולסיביים או חסרי סבלנות לזולת.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1