הורוסקופ יומי 23.07.2021 – יום שישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

גדי

על פניו זה נראה כמו סוף שבוע מצוין עבורכם: הירח שוהה במזל גדי בשישי הזה ומעניק לכם יכולת להיות במיטבכם, ומכל הבחינות. זה בהחלט זמן מצוין למסיבה טובה, גדיים. בשבת – חברים, בעיקר מהסוג הוותיק שמכיר אתכם היטב, והרבה מהם. מפגש שכזה בהחלט יעשה לכם טוב.

 

דלי

יש לא מעט תכניות לסופ"ש הזה אבל תכל'ס – אתם לא במיטבכם בשישי, בגלל הירח הגדיי המכביד הזה. אולי משום כך כדאי לוותר על יזמות ופשוט להתכנס מעט, לנוח, ולטעון מצברים. בשבת הירח עובר למזל שלכם והאקשן חוזר: מפגשים חברתיים, מסיבה קטנה , ואפילו דייט למי שעדיין לא מצא את הנפש התאומה.

דגים

מיקומה של ונוס במזל בתולה בבית הזוגיות והיחסים שלכם עושה נפלא לדגיגונים, בתנאי שאכן תסכימו לצאת מהקונכיה, לפתוח את הלב, ולתת לאהבה להכנס בעוצמה למערכות היחסים שלכם. עם הירח בגדי בשישי כדאי לאסוף כמה ידידים ולחגוג על איזה צ'ייסר בפאב מקומי. בשישי – זמן להתכנס מעט, להתבונן בארשת מהורהרת בכל הבינג'ים שהקלטתם השבוע, ולחשוב בעדינות על מהות החיים ביחד, או לחוד

 

טלה

מתחים ולחצים מפעילים אתכם בסוף השבוע הזה שבו מרס שליט המזל שלכם יוצר זווית מדויקת של מתח עם פלוטו היצרי. הימנעו מדרמות מיותרות ונצלו את הסופ"ש לשיחות עומק כנות.

שור

השמש עוברת למזל אריה בסוף השבוע הזה, ומסמנת צורך בהשקעה ביתית ומשפחתית בחודש הקרוב. ונוס שליטת המזל שלכם במזל בתולה מאותתת על טאץ רומנטי שכדאי וצריך לנצל כבר בסופ"ש… והירח ממליץ על נסיעה.

 

 תאומים

השמש עוברת למזל אריה המאכלס את בית התקשורת שלכם, תאומימים, והתאומון שלנו שממילא תקשורתי למדי מקבל בוסט של אקשן תקשורתי בקרוב. אבל בסופ"ש הזה – שישי קצת כבד של חשבון נפש אמיתי, ושבת שמבקשת נופים אחרים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1